Hamle

Zirve’den önce Almanya’da yerli üretimlerini sergileyecek

Hakan Ömer Gider

Tezmaksan, Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nden önce Almanya’daki EMO Hannover 2019 Fuarı’na katılarak yerli üretimlerini sergileyecek.

Tezmaksan, 1-3 Ekim tarihlerinde düzenlenecek 5. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nden önce Almanya’daki EMO Hannover 2019 Fuarı’na katılmaya hazırlanıyor.

Firma, Almanya’nın Hannover kentinde iki yılda bir düzenlenen ve bu yıl 16-21 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek EMO 2019’da yerli üretimleri; Cubebox ve Kapasitematik başta olmak üzere teknolojilerini tanıtacak.

Almanya’da makina dünyasının en büyük fuarı olan “EMO Hannover 2019”da yerli üretim son teknolojilerini sergileyecek ve ziyaretçilerini ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirecek. 

Firma, ziyaretçilerini 27. salondaki E01 no’lu standında ağırlayacak.

TÜRKİYE’DEN 51 FİRMA KATILACAK

Bu yıl ““Akıllı Teknolojiler, Yarının İmalatını Yönlendiriyor!” sloganıyla gerçekleştirilecek fuar, endüstriyel robotlardan fabrika otomasyonuna, metal işlemeden CNC takım tezgahlarına birçok ana ürün grubunu içeriyor.

Dünyanın dört bir yanından farklı ülkelerden katılımcıların stand açarak ürünlerini sergileyeceği fuara, Türkiye’den de 51 firmanın katılması bekleniyor. Fuara, CNC İleri Teknoloji, Dener, Dirinler ve Ermaksan gibi sektörün önde gelen firmaları katılacak. 


 

Robot Yatırımları
YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler