Berrmak

Lojistik ve robotik uygulamaları, alanının liderleri anlatacak

Üçge DRS, SEW Eurodrive ve SICK 19 Aralık’ta Gebze OSB Sew Eurodrive binasında ‘Lojistik ve Robotik Uygulamalar’ konulu seminer düzenleyecek.

Forum

Lojistik ve depolama sistemlerinde verimliliğin her geçen gün arttığı günümüzde, insansız olarak tasarlanan lojistik sistemler, geliştirilmeye devam ediyor. Alanlarında uzman üç firmanın ortaklaşa düzenlediği bu seminerde, robot teknolojilerini uygulama sahasında yakından görebilecek! 

‘Lojistik ve Robotik Uygulamalar’ başlığında organize edilen seminer saat 10:00’da SICK Sensör Ürün Müdürü Mustafa Sezer’in konuşmasıyla başlayacak. Üçge DRS Genel Müdürü Tunçer Yıldız ‘Akıllı Depo Sistemleri’ üzerine bir sunum gerçekleştirecek. Sunumun ardından SEW Eurodrive Fabrika Otomasyonu Takım Lideri Mesut Kına ‘AGV ve Endüstri 4.0 Çözümleri’ konulu sunumunu anlatacak. Öğlene kadar sürecek etkinlik, uygulama ziyaretleriyle son bulacak. 
Gebze’de 19 Aralık 2018 tarihinde yapılması planlanan etkinlik ücretsiz gerçekleşecek. Sınırlı sayıda kontenjanın ayrıldığı etkinliğe katılım gerçekleştirmek için SICK’in websitesi üzeriden online kayıt sayfası açıldı.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
Sıradaki Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler