Proses Zirvesi

Dünyanın lider üreticileri ile Türkiye arasında köprü

Onare Endüstriyel Ambalajlama, çemberleme makinaları, ambalajlama çemberleri ve endüstriyel hasar önleyici sarf malzemeleri konusunda hizmet veriyor.

Dergi

Kolili ve paletli mal sevkiyatı sırasında ürünlerin hasar görmeden müşterilere teslimi için gerekli koruma önlemlerinin alınmasını sağlayan Onare, ambalajlama çemberleri, çemberleme makinaları ve endüstriyel hasar önleyici sarf malzemeleri alanlarında sektöre hizmet veriyor. Firmaların yükleme birimleri ile birlikte çalışan "Onare Keşif Ekibi" ürünlerin hasarsız bir şekilde müşteriye teslimi için kullanılması gereken en uygun ambalajlama ürününü tespit ediyor.

Çemberleme makinaları ve tüm plastik çemberlerle ilgili, dünyanın en büyük üreticileri ile Türkiye Sanayiisi arasında bir köprü olan Onare’nin servis ekibi yurtiçi ve yurtdışında sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçiyor. Makina tamirinden önce, makinaların doğru kullanımı ve bakımı-temizliği ile ilgili müşterilerini bilgilendirme ve eğitme amacında olan firma, çemberleme makinası teknik servis ve çemberleme makinası yedek parça konularında uzmanlaşmış, profesyonel birikime sahip.
 

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler