KÜNYE

İmtiyaz Sahibi ve Genel Müdür

Recep Akbayrak
recep.akbayrak@alternatifyayincilik.com

Genel Müdür Yardımcısı

Haydar İlk
haydar.ilk@alternatifyayincilik.com

Genel Yayın Yönetmeni

Halefşan Sümen
sumenh@alternatifyayincilik.com

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Gülcan Arzuhal

Yazı İşleri Müdürü

Murat Tanık
murat.tanik@alternatifyayincilik.com

Editör

Simge Soyel
simge.soyel@alternatifyayincilik.com

Derya Kumtepe
derya.kumtepe@alternatifyayincilik.com

Serkan Kıraç
serkan.kirac@alternatifyayincilik.com

Yeliz Yirmibeş
yeliz.yirmibes@alternatifyayincilik.com

Cem Karatay
cem.karatay@alternatifyayincilik.com

Aycan Çiftçi
aycan.ciftci@alternatifyayincilik.com

Murat Bayar
murat.bayar@alternatifyayincilik.com

Reklam Grubu

Vildan Ekren
vildan.ekren@alternatifyayincilik.com

Gülseren Akova
gulseren.akova@alternatifyayincilik.com

Ceren Demir
ceren.demir@alternatifyayincilik.com

Aykan Bayram
aykan.bayram@alternatifyayincilik.com

Art Direktör

Sabri Genç
sabri.genc@alternatifyayincilik.com

Grafik

Hamit Erdem
hamit.erdem@alternatifyayincilik.com

Okay Kılınçarslan
okay.kilincarslan@alternatifyayincilik.com

Eren Akbayrak
eren.akbayrak@alternatifyayincilik.com

Ulaşım & İdari İşler

Osman Potur
osman.potur@alternatifyayincilik.com

Pazarlama Departmanı

Berrin Tırpan
berrin.tirpan@alternatifyayincilik.com

Meryem Çifçibaşı
meryem.cifcibasi@alternatifyayincilik.com

Gözde İpek
gozde.ipek@alternatifyayincilik.com

Dijital Pazarlama

Bülent Taşkın
bulent.taskin@alternatifyayincilik.com

Finans/Muhasebe

Aysel Yıldız
aysel.yildiz@alternatifyayincilik.com

Ramazan Uçar
ramazan.ucar@alternatifyayincilik.com

Sekreter

Pelin Bakırhan
pelin.bakirhan@alternatifyayincilik.com

Bu sitede yer alan tüm yazı ve resimlerin hakları ST Endüstri Medya'ya aittir.
İzin alınmak suretiyle kaynak belirtilerek kullanılabilir.

Dergiler
Partnerler