KÜNYE

İmtiyaz Sahibi ve Genel Müdür

Recep Akbayrak
recep.akbayrak@alternatifyayincilik.com

Genel Müdür Yardımcısı

Haydar İlk
haydar.ilk@alternatifyayincilik.com


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Gülcan Arzuhal


İş Geliştirme Uzmanı

Eren Akbayrak
eren.akbayrak@alternatifyayincilik.com


Yazı İşleri Müdürü

Murat Tanık
murat.tanik@alternatifyayincilik.com

Editör

Derya Kumtepe
derya.kumtepe@alternatifyayincilik.com

Yeliz Yirmibeş Lale
yeliz.yirmibes@alternatifyayincilik.com

Cem Karatay
cem.karatay@alternatifyayincilik.com

Reklam Grubu

Vildan Ekren
vildan.ekren@alternatifyayincilik.com

Gülseren Akova
gulseren.akova@alternatifyayincilik.com

Grafik

Hamit Erdem
hamit.erdem@alternatifyayincilik.com

Ulaşım & İdari İşler

Osman Potur
osman.potur@alternatifyayincilik.com

Pazarlama

Gözde İpek
gozde.ipek@alternatifyayincilik.com

Dijital Pazarlama

Bülent Taşkın
bulent.taskin@alternatifyayincilik.com

Finans/Muhasebe

Ramazan Uçar
ramazan.ucar@alternatifyayincilik.com

Hasan Gülen
hasan.gulen@alternatifyayincilik.com

Sekreter

Pelin Bakırhan
pelin.bakirhan@alternatifyayincilik.com

Bu sitede yer alan tüm yazı ve resimlerin hakları ST Endüstri Medya'ya aittir.
İzin alınmak suretiyle kaynak belirtilerek kullanılabilir.

Dergiler
Partnerler