Kişisel Verilerin Korunma Politikası

ST ENDUSTRI.COM.TR web sitesi (bundan böyle ST Endüstri Medya olarak bahsedilecektir), kullanıcıların kişisel bilgilerini toplamaz ve 3. şahıslarla paylaşmaz.

GEZİNME GİZLİLİĞİ

ST Endüstri Medya web sitesinin sunucusu, HTTPS (bağlantı güvenliği) sertifikası kullanır. 

HTTPS protokolü sayesinde kullanıcılar ST Endüstri Medya’ya bağlantı sağlandıktan sonra tüm içerik, ziyaret edecekleri sayfanın adresi dahil, şifrelenmiş olarak yapılır. Dolayısıyla, ST Endüstri Medya’da tam olarak hangi sayfada gezildiği tespit edilemediği için Servis Sağlayıcı, bağlantıya müdahale edemez. Yani Internet Servis Sağlayıcınız, gireceğiniz sayfa adresini bilemeyeceğinden, o sayfaya özel sansür uygulayamaz, sayfaya yapılan bağlantıyı yavaşlatamaz veya sayfayı farklıa bir adrese yönlendiremez. 

REKLAMLAR

ST Endüstri Medya’da Banner reklamları kullanmaktadır. Bunun dışında, kullanıcıların ilgi alanlarına, cinsiyet ve yaş gibi demografik bilgilerine ve Google Hesabı kayıtlarına dayalı reklamlar göstermeye yarayan ve Google'ın ziyaret bilgilerinizi toplayarak ilgi alanı kategorileri oluşturmasını olanak sağlayan Kişiselleştirilmiş reklamlar ile daha alakalı reklamlar yayınlamak için reklamverenin kitle bilgilerini kullandığı Üçüncü taraf reklamlar ST Endüstri Medya’da kullanılmaz.

ZİYARETÇİ ANALİZİ

ST Endüstri Medya, ziyaretçi trafiğini takip etmek amacıyla Google Analytics servisinden yararlanmaktadır. 

SİTE İÇİ ARAMA

ST Endüstri Medya, site içi arama motoru olarak, tüm aramalarınızı kaydeden Google'ı değil kendi özel yazılımını kullanır. Bu yazılım tamamen anonimlik ve gizlilik sağlar. Arama sonuçlarınız kaydedilmediği gibi bu sonuçlar tıkladığınız sitelerle paylaşılmaz, kişiselleşmiş reklamlara yönlendirilmezsiniz.


SİTE ÜYELİĞİ

ST Endüstri Medya’ya  abone olan kullanıcıların adı soyadı, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya ve iletişim kurmaya yönelik veriler ST Endüstri Medya veritabanında saklanır.


SÖZLEŞMENİN GÜNCELLİĞİ

ST Endüstri Medya, Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini, sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. 

ST Endüstri Medya’nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümleri, sitesinde yayınlandığı tarihten itibaren yürürlüğe girer. 

ST Endüstri Medya’da uygulanan gizlilik politikası, çerezler, reklam sistemi ve diğer uygulamalarla ilgili olarak her türlü görüş, dilek, şikayet ve sorularınızı info@stendustri.com.tr e-posta adresine iletebilir ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
 

Festo - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler