İş, inşaat makineleri ve teknolojileri sektörünün ana fuarı olan СTT Expo, bu yıl Rusya'da düzenlenecek. 4 büyük endüstri fuarının sinerjisi ile tarihin en büyük fuarı olarak lanse edilen CTT Expo 2024, Moskova'nın en büyük fuar merkezi niteliği taşıyan Crocus Expo Fuar Alanı’nda toplam 100 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek. 

TÜRKİYE MİLLİ İŞTİRAK ORGANİZASYONU DÜZENLENECEK

Fuar, sektörün birçok önemli katılımcısını ağırlayacak ve inşaat ile madencilik sektörlerine yönelik en yeni makine, ekipman ve teknolojileri sergilenecek.

Taşımacılık Sektörünü Karbondan Arındıracak Yeni Çalışma Taşımacılık Sektörünü Karbondan Arındıracak Yeni Çalışma

Bu yıl eş zamanlı 4 fuar organizasyonuna ev sahipliği yapacak etkinlikte; Uluslararası Ticari Araçlar ve Teknolojileri Fuarı - COMvex, Uluslararası Otomotiv, Yedek Parça ve Aksesuarları Fuarı - CTO EXPO ve Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Fuarı -LOGISTIKA Expo eş zamanlı olarak düzenlenecek. Aynı tarihte gerçekleşen 4 fuar, Rusya ve Doğu Avrupa'daki en büyük endüstri fuarı olarak kayıtlara geçecek.

75 binden fazla ziyaretçiyi ve 1500’den fazla katılımcıyı ağırlaması planlanan fuara, İstanbul Ticaret Odası tarafından 5'nci Kez Türkiye milli iştirak organizasyonu düzenlenecek. Fuar aynı zamanda T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından yüksek teşvik tutarı ile destekleniyor.

Editör: Ayşete Yavaş