İş Ağı Geliştirme

Prensip belli. Ortak hareket et, önce kazandır, sonra sen de kazanacaksın…

20 yıl önce ST Endüstri Medya’yı kurduk. Üretimin içinde olmak demek tüm sektörlerde olmak demektir ya, biz de sadece endüstriye odaklandık. Endüstri firmalarını bulmak ve karar verici çalışanlarıyla iletişim halinde olmak, her zaman önceliğimiz oldu. Bu iletişimi sürekli güçlendirmek için de; radyolar, dergiler, zirveler ve dijital platformlar kurduk, ya da satın aldık. Şimdi de endüstride iletişim yönetimini, ‘’İlişki Yönetimi’’ boyutuna taşıyoruz.

İşte bunun için kurduk Endüstri Forum’u.

Endüstri Forum, yeni bir iş ağı olarak kuruldu. Online forum, dijital dergi ve üyelerin birbirleriyle iş geliştireceği etkinliklerden oluşacak. Birlikte forumlarda gruplar kuracak ve istişare edeceğiz. Tercih eden gruplar için de randevulu online toplantılar yaparak iş geliştireceğiz. Tüm üyelerimizin öncelikli amacı kendi şirketine müşteri bulmak değil, ortak hareket ederek, grubundaki diğer üyelerin yeni müşteriler bulmasına yardımcı olmak olacak (Business networking). Salgın riski tamamen ortadan kalkınca da, büyük bir tatil köyünde bir araya gelecek ve Endüstri Forum Zirvesi düzenleyeceğiz inşallah.

Dergide ise her ay özel bir araştırma dosyası hazırlayacak ve gündem oluşturacağız. Bu ay forum üyelerimize ‘’Şirketinizin yeni normali nasıl olacak, B planınız nedir? diye sorduk. Aşağıdaki sayfalardan bakalım mı, bu ay üyelerimiz ne demiş?

YORUM EKLE
Dergiler
Partnerler