Infomak Mekatronik, 20-23 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Proses Otomasyonu Zirvesi'nde; kendi üretimi olan esnek helezon konveyörü, Alman UWT Katı ve Sıvı Seviye sensörlerini ve Alman Mütec Instruments ile katılarda nem ve akış sensörlerini sergileyecek.

GIDA FABRİKASINDA HAYATA GEÇİRDİKLERİ PROJE BAŞARIYA ULAŞTI

Fabrikaların üretimde bir yandan yüksek kalite ve verimlilik sağlamaları, diğer yandan maliyetlerini düşürmeleri için “proses otomasyonu, yönetimi, emniyeti ve bakımı” projelerine sağladıkları katkılar ve çözümlere ilişkin açıklamada bulunan Infomak Mekatronik Sahibi Onur Sürmeli, son dönemde bu kapsamda hayata geçirdikleri projeye ilişkin şunları söyledi:

"25 yıldır üretimini yaptığımız Esnek Helezon Konveyör sistemleriyle toz, taneli ve granül ürünlerin proses içerisinde transferini tüm endüstrilerde yapmaktadır. Güncel proje olarak bir gıda fabrikasında 20 metre uzunluğundaki hatlarda konveyörlerimiz ürünleri başarıyla taşımıştır. Ürünlerin hasar almadan, gıdaya uygun hijyenik ortamda ve ürün karışımının ayrışmadan taşınması konularında başarıyı yakaladık. Aynı proje kapsamında UWT seviye sensörleri yardımıyla ürünlerin seviyelerinin doğru tespitini yaptık."

GELECEK PROJELERİNDE MÜKEMMELLİĞİ HEDEFLİYOR

Sürmeli, yıl sonu hedefleri ve yeni dönem projelerine ilişkin olarak ise şunları söyledi:

"Önümüzdeki projelerimizde müşterilerimizin her daim ihtiyaç duyduğu doğru ve hassas seviye kontrolünü, konveyör sistemlerimizle ürünleri sağlıklı transfer etmeyi, nem ve akış ölçümünü en iyi şekilde uygulamayı hedefliyoruz. Ayrıca otomasyon endüstrisine katkı sağlayan çözümlerimizle müşteri memnuniyeti yakalamayı amaçlıyoruz."
 

VALTEK'TEN TOZ PATLAMASINA KARŞI ALINABİLECEK ÖNLEMLER VALTEK'TEN TOZ PATLAMASINA KARŞI ALINABİLECEK ÖNLEMLER