Gebze Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen 2. Robotik ve Otomasyon Zirvesi, 20 Aralık 2022 Salı günü gerçekleştirildi. "Senin Hayalin Senin Geleceğin" mottosu ile düzenlenen etkinliğe, ifm electronic’in de aralarında bulunduğu alanında öncü şirketlerden temsilciler katılım sağladı.

ifm electronic KESTİRİMCİ BAKIM ÖRNEKLERİNİ SERGİLEDİ

1969’dan bu yana endüstriyel otomasyon alanında yarım asırlık bilgi birikimine sahip olan Almanya-Essen merkezli ifm electronic, zirvede otomasyon alanındaki yenilikçi ürünlerini tanıttı. Dünya genelinde yaklaşık 180 ülkeye ürün ve hizmetlerini sunan ifm electronic, etkinlikte ayrıca kestirimci bakım uygulama örneklerini de sergileyerek, konu ile ilgili bilgi birikimi ve tecrübesini geleceğin otomasyoncuları ile paylaştı.

Robotların yer aldığı, eğlenceli fotoğraf çekim alanlarının olduğu etkinliğe hologram şovları renk katarken, oldukça renkli anların yaşandığı zirveye otomasyoncuların ilgisi yoğundu.

PHOENIX CONTACT THERMOMARK E SERİSİ CİHAZLARIN LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ PHOENIX CONTACT THERMOMARK E SERİSİ CİHAZLARIN LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRDİ