Global teknoloji firması IAS, canias4.0 Teknolojileri markası çatısı altında ERP, IoT, Big Data, Bulut gibi pek çok ürünü, yazılım ve donanım çözümleri danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunuyor. IAS, ürünlerini 16 dilde 50’den fazla ülkeye sunuyor ve her geçen gün operasyonlarının hacmini genişletiyor. IAS, 2017 yılında Güney Koreli Dfocus iş ortağı ile iş birliği gerçekleştirmişti ve ülke pazarına da giriş yapmıştı. İki firma, iş birliği kapsamında önemli operasyonlar gerçekleştirdi. Güney Koreli iş ortakları IAS’yi İstanbul’daki ofisinde ziyaret etti. Bu ziyaret ile birlikte DFocus yetkilileri IAS Türkiye ekipleri ile yüz yüze tanıştı, IAS Business Academy’de eğitimlere katıldı ve gelecek planları ile ilgili önemli toplantılar gerçekleştirdiler. 

BOLTAŞ’IN OTOMASYON YATIRIMLARI HIZ KESMİYOR BOLTAŞ’IN OTOMASYON YATIRIMLARI HIZ KESMİYOR

GÜNEY KORE’DE CANİAS4.0 TEKNOLOJİLERİ ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATIYOR 

Nisan 2001'de kurulan danışmanlık firması Dfocus Co., Ltd., müşterilerine verilere dayalı operasyon ve stratejilerde optimal kararlar alma aşamasında destek oluyor. Firmaların endüstriyel rekabette avantaj sağlamalarına destek olan Dfocus, canias4.0 teknolojilerinin Güney Kore’de önemli bir ihtiyaca yanıt verebileceğini söylüyor. Dfocus CEO’su Eundoo Sun, “Güney Kore’de, aslında ERP konusunda pazara hakim belli firmalar vardı. Ancak dikkatli incelediğinizde bu firmaların sunduğu çözümlerin her ölçekten ve sektörden şirketin ihtiyaçlarına tam olarak cevap veremediğini görebilirdiniz. Alternatif olabilecek, piyasaya yeni bakış açısı sunabilecek bir çözüm arıyorduk ve bu süreçte IAS ile tanıştık. caniasERP’nin Güney Koreli firmalar için mükemmel bir çözüm olduğunu gördük” diyerek iş birliklerinin başlangıç döneminden bahsetti ve ekledi: “canias4.0 teknolojileri ile ERP sistemi kurgulamanın ne kadar pratik hale getirilebileceğini gördüğümüzde çok etkilendik. Kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP, son derece kolay biçimde implemente edilebiliyor. Yazılımın standardında sunduğu çözümler pek çok firmanın ihtiyacına çözüm sunuyor. Ayrıca kendi yazılım dili TROIA ve esnek yapısı sayesinde caniasERP, firmaların ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirilebiliyor. Fiyat/performans açısından düşünüldüğünde her ölçekten firma için önemli bir alternatif olacağını düşündük. Güney Kore’de caniasERP gibi iyi bir ERP sistemine ihtiyaç duyan çok fazla firma var. Bu nedenle IAS’nin iş ortaklığı ve canias4.0 teknolojileri ile burada önemli başarılar elde edebiliriz.”

CANİAS4.0 IOT ÇÖZÜMÜNÜZ GÜNEY KORE’DE TANITACAĞIZ

TÜRKİYE’DE YOĞUN PROGRAM

Sun, “IAS Türkiye ofisine ilk resmi ziyaretimizdi. Hem IAS Türkiye’deki ekiple tanışmak hem de caniasERP 903 versiyonu ve canias4.0 teknolojileri eğitimlerini IAS Business Academy ofisinde almak istedik. Ayrıca ziyaretimiz sırasında IAS’nin Türkiye’deki bir müşterisini (Onka) ziyaret etme fırsatımız da oldu. Böylece canias4.0 IoT Çözümü’nü sahada inceledik. Kaldığımız süre boyunca yoğun bir program takip ettik ve çok güzel vakit geçirdik. IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber hoş bir akşam yemeğinde bizlere eşlik etti. IAS Yöneticileri de her daim bizimleydi ve destek oldular. Bu ziyaret sırasında IAS Türkiye ekibine misafirperverlikleri ve destekleri için çok teşekkür ederiz.”
 

Editör: Haber Merkezi