HT Solar ve Fenerbahçe arasında imzalar, 1 Mart’ta, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda atıldı. Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A. Sertaç Komsuoğlu ve HT Solar Enerji Satış ve Pazarlama Direktörü Emre Kulaç’ın imzaladığı “Sürdürülebilir Enerji Sponsorluğu” sözleşmesi ile Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’nın 2023-2024 sezonunda oynayacağı maçlarda HT Solar logolu havlular kullanılacak.

DÜNYA BANKASI VE TÜRKİYE ARASINDA BÜYÜK ANLAŞMA DÜNYA BANKASI VE TÜRKİYE ARASINDA BÜYÜK ANLAŞMA

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A. Sertaç Komsuoğlu da “HT Solar’ın takımımızın havlularında yer alacak logosu sadece bir sponsorluk işareti değil aynı zamanda ortak değerlerimizin ve hedeflerimizin bir yansıması olacaktır. Sürdürülebilirlik ve başarı arasındaki bu güçlü bağı sahada ve saha dışında hayata geçirmek adına HT Solar’la birlikte çalışacağız.” dedi.

HT Solar Enerji Satış ve Pazarlama Direktörü Emre Kulaç ise “Bu bizim Fenerbahçe ile ilk iş birliğimiz değil. Fenerbahçe’mizin Düzce Topuk Yayla’sındaki tesislerinde de HT Solar güneş enerjisi panelleri kullanılarak, o güzel coğrafyanın doğasına uygun şekilde enerji üretimi sağlanıyor. Bu vesileyle daha iyi bir gelecek için temiz enerji kullanımı konusunda örnek tutumu için tüm Fenerbahçe camiasına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”