banner1322
x

KOBİ UZMAN YARDIMCILARI ALACAK

KOSGEB, bünyesine yeni uzman yardımcıları alacağını duyurdu. Konuya ilişkin ayrıntılar ve kaç personelin alınacağı haberimizde...

KOBİ UZMAN YARDIMCILARI ALACAK
Endüstri 40 Zirvesi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından yapılan açıklamada, 44 KOBİ uzman yardımcısı alımının yapılacağı bildirildi. 

Başkanlığın Resmi Gazete'de yayımlanan ilanı doğrultusunda, KOBİ uzman yardımcıları taşra birimlerinde görevlendirilmek üzere alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Alıma ilişkin başvuruların ayrıntıları da belli oldu. Bu kapsamda söz konusu alım için başvurular, 15-29 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak.

Elektronik ortamda gerçekleştirilecek başvurular için, KOSGEB'in internet sitesinden yayınlanacak duyurudaki link aracılığıyla e-Devlet şifresi kullanılarak başvuruda bulunulabilecek.

Başvurunun ardından gerekli her türlü duyuru gene kurumun internet sitesi üzerinden yapılacak ve adaylar alıma ilişkin süreci siteden takip edebilecek.

Başvurusunu gerçekleştiren adaylardan, pozisyona göre KPSS puanı en yüksek olandan başlanarak, atama yapılacak pozisyon sayısının en fazla 4 katına kadar aday sözlü sınava çağrılacak. (AA)

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını