İLHAN VEREN KADINLAR DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında başarılı kadınlar She’s Mercedes etkinliğinde bir araya geldi ve deneyimlerini anlattı.

İLHAN VEREN KADINLAR DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
Endüstrideara

Gücünü ilham veren kadınlardan alan She’s Mercedes platformu, 7 Mart Pazar günü düzenlediği online etkinlik ile farklı sektörlerden başarılı 37 kadını bir araya getirdi. She’s Mercedes odaklı hazırlanan yeni filmi izledikten sonra tüm katılımcıların başarı hikayeleri paylaşıldı. Etkinlikte katılımcılar, KAGİDER Başkanı Emine Erdem ve Mastercard Kuzey Amerika’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Yasemin Bedir’in hem kişisel hikayelerini hem de iş hayatlarında temsil ettikleri kurumlardaki kadınlara dokunan konuları dinlediler. She’s Mercedes söyleşisinde; kadınların imkân tanındığında ne kadar büyük başarılara imza atabileceği, başarılı kadınlar olarak birlikteliğin önemi, dayanışmanın başarıya katkısı gibi konular öne çıktı. Lüks Marka Danışmanı ve Oggusto.com’un kurucusu Özlem Güsar’ın ortak ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe katılanlar arasında Mercedes-Benz’in kadın yöneticilerinin yanında, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Özlem Süer, Zeynep Selgur, Belgin Aksoy, Hande Kazanova, Zehra Öney, Tuvana Büyükçınar ve Mehtap Elaidi gibi isimler de yer aldı.

MERCEDES-BENZ, TÜRKİYE’DE KADINLARIN TOPLUMDA GÜÇLENMESİNİ DESTEKLİYOR

Mercedes-Benz, kadınların güçlenmesi için farklı projeler hayat geçiriyor. Bu çerçevede öncelikle ihtiyaç sahibi kız çocuklarının eğitimine katkı sağlıyor. Ayrıca genç kadınların istihdam edilebilirliklerinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’yle birlikte “Her Kızımız Bir Yıldız” projesine destek sağlıyor. Proje kapsamında; Türkiye’nin 60 şehrinde lise ve üniversitede okuyan 1.200 gence eğitim bursu sağlanıyor. Farklı kişisel gelişim atölyeleri düzenleniyor. İlaveten mesleki gelişim eğitimleri veriliyor. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını