İlk Seri Üretim Otonom Aracıyla On İkinci Kez IFOY Ödülünü Kazandı İlk Seri Üretim Otonom Aracıyla On İkinci Kez IFOY Ödülünü Kazandı

Otomasyon mobil robot sektörünün yeni ve yenilikçi markası Bluepath Robotics, Ford Otosan tarafından düzenlenen "Geleceğin Mobilitesi" etkinliğinde otonom mobil robotlara ek olarak tamamlayıcı yazılımları ile beraber uçtan uca ve anahtar teslim çözümlerini sergiledi.

ROBOTLAR İŞ SÜREÇLERİNE ENTEGRE OLUYOR 

Rahmi Koç müzesinde düzenlenen etkinlikte bir Ford Otosan girişimi olan Bluepath Robotics'in standında, katılımcılar şirketin teknolojik çözümlerini yakından inceleme ve robotların gerçek dünya iş akışlarına nasıl entegre edilebileceğini gözlemleme şansı buldu. Bluepath Robotics’in otonom mobil robotu, etkinlikteki varlığıyla sadece sürücüsüz taşıma sistemleri'ndeki (FTS) teknolojik yenilikleri değil, aynı zamanda bu teknolojilerin işletmelerin verimliliğini nasıl artırabileceği ve günümüz zorluklarına ne tür çözümler sunabileceği konusunda derinlemesine bilgiler sağladı. 

"İLERİ TEKNOLOJİ ANLAYIŞIYLA BÜTÜNLEŞİYORUZ"

Bluepath Robotics CCO’su Fehim Düzgün, “Geleceğin Mobilitesi” etkinliğinde yaptığı açıklamada, “Future of Mobility etkinliğini, Bluepath Robotics için sadece bir teknoloji vitrini olmakla kalmayıp, aynı zamanda sektörün en yeni trendlerini ve yatırımlarını takip edebileceği bir platform olarak görüyoruz. Bu amaçla, güncel gelişmeleri yakından takip ediyor ve ekibimizi bu yeni bilgilerle besliyoruz. Teknolojinin sadece bugünü değil, yarını da şekillendirdiğine olan inancımızla, otonom mobil robotlarımız ve tamamlayıcı yazılımlarımız ile beraber uçtan uca ve anahtar teslim çözümlerimizle endüstriyel otomasyon alanında yenilikçi bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt veren, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir çözümler sunarak endüstriyel otomasyonun geleceğini şekillendiriyoruz. Yaptığımız tüm işler yüksek verimlilik, esneklik ve ileri teknoloji anlayışıyla bütünleşiyor” dedi.
 

Editör: Ayşete Yavaş