Zorlu Enerji, koruyucu malzeme ve solunum cihazı desteği sağladı

Koronavirüs (COVID-19) salgını sonrası çalışanlarını ve müşterilerini korumak amacıyla sağlık önlemlerini en üst seviyeye çıkaran Zorlu Enerji, faaliyette bulunduğu illerdeki hastanelere tıbbi maske, koruyucu giysi ve solunum cihazı gönderdi.

Zorlu Enerji, koruyucu malzeme ve solunum cihazı desteği sağladı
Enerji Zirvesi

Zorlu Enerji, Koronavirüs (COVID-19) salgını sonrası çalışanlarını ve müşterilerini korumak amacıyla sağlık önlemlerini en üst seviyeye çıkardı. Zorlu Enerji CEO’su Sinan Ak; Zorlu Enerji Eskişehir, Gaziantep, Tekirdağ, Afyonkarahisar, Kütahya, Edirne, Uşak, Bilecik, Kilis ve Osmaniye illerindeki hastanelere tıbbi maske, koruyucu giysi ve solunum cihazı gönderdiklerini söyledi. 

SALGINLA MÜCADELEYE DESTEK OLDUK 

Elektrik perakende satış ve doğal gaz dağıtımı olmak üzere 2 milyon 500 binin üzerinde aboneye hizmet veriyoruz. Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrası, gerekli tüm önlemleri alarak ülkemizin enerji ihtiyacının karşılanmasına katkı sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyoruz. Bu doğrultuda başta hastaneler olmak üzere tüm müşterilerine kesintisiz hizmet vermek için yenilenebilir enerji santrallerinde üretimine durmaksızın devam ediyoruz. Çalışanlarımızı ve müşterilerimizi korumak için aldığımız tüm önlemlerle faaliyetlerimize devam ederken salgınla mücadeleye de destek olmak amacıyla bulunduğu illerdeki hastane ve sağlık çalışanlarına; 110 bin maske, 15 bini aşkın koruyucu giysi ve 160 solunum cihazı bağışladık.  Enerji sektörü olarak dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi ile mücadelede sağlık çalışanlarının hemen ardından en ön saflardayız. Onlar toplumun sağlığı, biz enerjisi için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Kesintisiz enerji sağlamak için her koşulda çalışan bir şirket olarak topluma karşı sorumluluklarımızın farkındayız. Bu doğrultuda faaliyette bulunduğumuz illerdeki hastanelere solunum cihazı ve koruyucu ekipman göndererek bulunduğumuz bölgelerde salgınla mücadeleye destek veriyoruz. 
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 10:04
YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını