banner1114
x

ZORLU ENERJİ ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYON AĞINI GENİŞLETİYOR

Zorlu Enerji ve Dorak Holding’in gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında elektrikli araç şarj istasyonlarının ağı genişliyor. Nevşehir’den Çanakkale'ye kadar toplam 7 noktada elektrikli araç şarj istasyon ağı (ZES) kurulumu gerçekleştirecek.

ZORLU ENERJİ ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYON AĞINI GENİŞLETİYOR
Enerji Zirvesi

Zorlu Enerji, elektrikli araç şarj istasyonları alanında gerçekleştirdiği yatırımlarla 81 ilde 600'ün üzerinde noktada 1100'den fazla soketle hizmet veriyor. Zorlu Enerji, ZES sayesinde Türkiye'de hem elektrikli araç sürücülerinin seyahat rotalarını genişletiyor hem de tatil merkezlerinde elektrikli araç kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

“İŞ BİRLİĞİYLE AĞ GENİŞLEYECEK”

Zorlu Enerji, Dorak Holding ile yaptığı işbirliği kapsamında Ankara, Aydın ve Çanakkale'de toplam 7 noktada elektrikli araç şarj istasyon ağı (ZES) kurulumu gerçekleştirecek. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Zorlu Enerji Ticaret Genel Müdürü İnanç Salman, “Elektrikli araç kullanıcılarının sadece şehir içi kullanımlarında değil, şehirlerarası yolculuklarında da ulaşımını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.   Kesintisiz sürüş deneyimi sunmak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Elektrikli araç ekosistemi konusunda hayata geçirdiğimiz çalışmalarla Türkiye’de önemli bir ZES ağı oluşturuyoruz. Büyük şehirlerin yanı sıra elektrikli araç kullanıcıları için ülkemizin Ege ve Güney sahilleri başta olmak üzere 81 ilde kesintisiz sürüş imkanı sunuyoruz” dedi. (AA)


 

YORUM EKLE

Kontek

Schneider

Dergiler