ZORLU ENERJİ, ÇAĞRI MERKEZİ ÜZERİNDEN RANDEVU SİSTEMİNİ DEVREYE ALDI

Zorlu Enerji, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumak amacıyla çağrı merkezi üzerinden randevu sistemini hizmete soktu.

ZORLU ENERJİ, ÇAĞRI MERKEZİ ÜZERİNDEN RANDEVU SİSTEMİNİ DEVREYE ALDI
Robot Zirvesi

ANKARA (AA) - Zorlu Enerji, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumak amacıyla çağrı merkezi üzerinden randevu sistemini hizmete soktu.

Konuyla ilgili olarak firma tarafımdan yapılan açıklamaya göre, Zorlu Enerji, elektrik perakende satış faaliyetlerini üstlendiği Eskişehir, Kütahya, Afyon, Uşak ve Bilecik illerindeki çalışanlarının ve müşterilerinin Kovid-19 salgını döneminde sağlığını koruyabilmek amacıyla aldığı önlemleri artırmayı sürdürüyor.

Bu bağlamda, şirket, müşteri hizmet merkezlerine gidecek abonelerin bekleme sürelerini azaltmak için çağrı merkezi üzerinden randevu sistemini hfaliyete soktu.

Bilhassa yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunan müşterilerini online kanallara yönlendiren Zorlu Enerji'nin web sitesi üzerinden, abonelik başvurusu, abonelik fesih başvurusu, hatalı fatura itirazı ve müşteri bilgi güncelleme işlemleri yapılabiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 12:04
YORUM EKLE

Kontek

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını