banner1013
x

YK ENERJİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ (YK Enerji), İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası'nı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirlerini dikkate alarak bir farkındalık çalışmasıyla kutladı.

YK ENERJİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ
EndüstrideAra - Haber Detay

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Limak Holding ve IC Holding ortak iştiraki YK Enerji, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası etkinlikleri kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hazırlanan görseller karikatürlerle bir araya getirilerek ortak kullanım alanlarına asıldı.

“ÇALIŞANLAR SÜRECE DAHİL EDİLMELİ”

Linyit İşletme Direktörlüğü İSG ve Teknik Eğitim Müdürü Şule Beyter konuyla ilgili açıklama gerçekleştirdi. Beyter, “İş sağlığı ve güvenliği şirket kültürü olarak benimsiyor, bu konudaki farkındalığı artırmayı hedefliyoruz. İş sağlığı ve güvenliği gibi konularda çalışanlara danışman ve onların katılımını sağlamak oldukça önemli. Sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturmak, yasal şartları yerine getirmek, iş güvenliği sorumluluğunun ve bilincinin gelişmesi için eğitimler düzenlemek ve gerekli diğer kaynakları sağlamak, çalışma ortamı şartlarından ve acil durumlardan kaynaklanabilecek tehlikeler ve riskler için önleme faaliyetlerini gerçekleştirmek, iş kazası ve meslek hastalıklarının oluşmasını engelleyerek iş sürekliliğini sağlamak YK Enerji olarak iş sağlığı ve güvenliği politikamızdır." dedi. (AA)
 
 

YORUM EKLE

AEMOT

Aha

Dergiler