YILDIZ ENTEGRE, ÇATI ÜZERİ GES SİSTEMİ İÇİN ASUNİM’İ TERCİH ETTİ

ASUNİM; Dünya’da orman ürünleri sektöründe ilk 10 şirket arasında yer alan Yıldız Entegre ile Akhisar tesisinin çatısına anahtar teslim GES kurulumu için anlaşma sağladı.

YILDIZ ENTEGRE, ÇATI ÜZERİ GES SİSTEMİ İÇİN ASUNİM’İ TERCİH ETTİ
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye’de çatı üzeri güneş enerji santrali (GES) kurulumunda pazar lideri olan ASUNİM projelerine hız kesmeden devam ediyor. ASUNİM; girişimci ve yenilikçi çalışmalarıyla fark yaratan, Dünya’da orman ürünleri sektöründe ilk 10 şirket arasında yer alan, Türkiye’de ise sektörünün lideri olan Yıldız Entegre ile Akhisar tesisinin çatısına anahtar teslim güneş enerji santrali kurulumu için anlaşma sağladı.

SON TEKNOLOJİ VE ASUNİM KALİTESİ İLE GERÇEKLEŞECEK

“Doğaya ve İnsana Saygı” mottosuyla, farklı coğrafyalardaki biri tutkal tesisi olmak üzere 8 üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin en köklü sanayi şirketlerinden biri olan Yıldız Entegre’nin Akhisar’da bulunan tesisi için planlanan bu proje tamamlandığında 6.269kWp kurulu güce sahip olacak ve Ege Bölgesinde kurulan en büyük endüstriyel çatı üzeri GES’i olacak. 
Tüm projelendirme ve tasarım adımları ASUNiM’in Avrupa’da bulunan çatı uzmanı mühendislik birimi tarafından yürütülecek, kurulumu ise ASUNİM’in uluslararası tecrübeye sahip uzman teknik kadrosu tarafından son teknoloji ve ASUNİM kalitesi ile gerçekleştirilecek.


 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2022, 15:22
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını