YENİ YATIRIMA START VERDİ

Pnösan, üretimde dijital entegrasyon ve Endüstri 4.0 konularına verdiği önem doğrultusunda yeni yatırımı için altyapı hazırlıklarına başladığını söyledi.

YENİ YATIRIMA START VERDİ
Enerji Zirvesi

Pnösan Grup Marka İletişim Uzmanı Nida Şahin, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrasında şirketlerin 2020 hedeflerinde dramatik değişiklikler olduğunu söyledi. Şahin, erteleme kararı aldıkları yeni yatırımla ilgili altyapı çalışmalarına başladıklarını söyledi. 

DOĞRU ADIMLAR ATMAK HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR 

Tüm dünyayı etkisi altına almış olan Covid-19 salgını ile kriz ekonomisi bütün sektörleri yavaşlattı ve hatta bazılarını durdurdu. Şirketlerin ve kurumların, 2020 hedef planlarında bazı dramatik değişiklikler oldu. Bu küresel Covid-19 krizinden Türkiye olarak, ciddi önlemler aldık ve almaya devam ediyoruz. Pnösan Grup olarak, konuyu geniş bir çerçeveden ele alıyor, krizden hasar görmemizi engelleyecek adımlar atmaya gayret ediyoruz. Süreç içerisinde adım atmayı planladığımız, yeni yatırımımızı bir süreliğine erteleme kararı almıştık. Üretimde dijital entegrasyon ve Endüstri 4.0 konularına verdiğimiz önem doğrultusunda, bu ay yatırımımız için altyapı hazırlıklarımıza, başladığımızı duyurmak isteriz. Yeni iş yönetimi stratejilerimizle, krizi farklı bir perspektiften ele almanın, bize ve ülkemize fayda sağlayacağı umuyoruz. Ek olarak, dünya ekonomisinin resesyona gideceğinin öngörüldüğü bu süreçte, orta ve uzun vadede çok dikkatli ilerlemenin, maliyetleri kontrol altında tutmanın, hayati önem taşıdığı fikrindeyiz. 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 16:35
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını