YEDAŞ PERFORMANS VE STRATEJİ ÇALIŞTAYI DÜZENLEDİ

YEDAŞ'ın geleneksel hale getirdiği Performans ve Strateji Çalıştayı koronavirüs tedbirleri kapsamında online olarak düzenlendi. Toplantıda 2021 yılıyla ilgili hedefler paylaşıldı.

YEDAŞ PERFORMANS VE STRATEJİ ÇALIŞTAYI DÜZENLEDİ
Endüstrideara

YEDAŞ, sorumluluğu altında olan Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde elektrik dağıtım sektörüne kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak amacıyla önemli projeleri hayata geçiriyor.  Düzenledikleri çalıştay kapsamına 2020 yılında hayata geçirdikleri çalışmaların sonuçları paylaşıldı ve 2021 yılıyla ilgili hedef ve projeler anlatıldı. 

“STRATEJİK DÜŞÜNME SÜRECİMİZİ GÖZDEN GEÇİRDİK”

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, “Sürdürülebilirlik anlayışı ve ileri teknoloji uygulamaları ile sektöre yön veren yeni nesil enerji şirketi olmak' vizyonumuza doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Yöneticilerle online platformda bir araya geliyoruz. 2020 yılı hedef gerçekleşmelerimizi ve paydaşlarımıza değer katan önemli çalışmalarımızı değerlendirdik. Geldiğimiz nokta ve hedeflerimiz ile ilgili önemli bir yere ulaştık. Geriye dönüp baktığımızda 2020 yılı içerisinde gerçekleşen tüm projelerin başarıları takım ruhuna dayanıyor.  Geldiğimiz nokta şu an için herkesçe takdir ediliyor.  Geldiğimiz bu noktayı daha üst seviyelerde tutmayı ve başarılarımızı sürdürülebilir bir şekilde devam ettirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda 2021 yılı içerisinde de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Düzenlediğimiz toplantımızda 2021 yılı hedeflerimize ulaşabilmek için planlama ve stratejik düşünme sürecimizi de gözden geçirdik. Yetenek ve bilgilerine sonuna kadar inandığımız her bir çalışanımızın katkısı ile birlikte tüm hedeflerimize ulaşacağız. Rol model bir şirket olmanın gerekliliğini yerine getiriyoruz dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 14:51
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını