banner1322
x

WEİDMÜLLER RÜZGAR TÜRBİNLERİNE ÇÖZÜM SUNUYOR

Weidmüller, HDC endüstriyel fiş ve prizleriyle endüstriyel sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca rüzgar türbinleriyle ilgili çözüm sunuyor.

WEİDMÜLLER RÜZGAR TÜRBİNLERİNE ÇÖZÜM SUNUYOR
Endüstrideara

Weidmüller, rüzgar türbinleri ve trenler için konnektör ailesinden RockStar HighPower ile çözüm sunuyor. Rüzgar türbinlerinin girdap akımlarında 550 A’e kadar yüksek akım koruması sağlıyor. Trendlerde ise cer motoruyla vagonların arasındaki bağlantı konusunda koruma sağlıyor. RockStar HighPower ürün grubunda; HighPower kitleri, HighPower aksesuarları, HighPower kontakları, HighPower uç duvar konnektörü ve HighPower muhafazaları bulunuyor. Öne çıkan teknik özellikler arasında modüler tasarım, güvenilir iletken bağlantısı, yüksek performans ve ekranlama konsepti yer alıyor. 

SUNDUĞU AVANTAJLARLA FARK YARATIYOR

Endüstri 4.0 gereksinimlerini karşılayan RockStar ModuPlug’ın pek çok avantajı bulunuyor. Daha az ağırlık ile daha fazla güç sunan “Half 0.5” ve “Single Plus 1.5” genişliklere sahip yeni modülü sayesinde montaj alanının ideal kullanımını sağlıyor. Daha fazla veri daha az limit özelliği sayesinde ise yenilikçi data modülleri 10 Gbit/s'ye kadar aktarım yapıyor. M12 standardına sahip konnektör teknolojisinin kullanılması ile optimum EMC değerlerine ulaşılıyor. Daha az maliyetle daha fazla seçenek sunarak sistem maliyetlerini azaltıyor, kullanıcıların bütçelerini koruyor. Ayrıca 250 V nominal gerilimde 36 sinyal kontağı sayesinde, aynı muhafaza boyutlarına sahip alanda daha fazla sinyal aktarılabiliyor. Çift modül HD 36, piyasa standardından yüzde 50 daha fazlasını başarıyor. Yüksek performanslı konnektörler, pano yapımı ve tesis otomasyonu için esneklik sağlıyor. Sabit kilitleme pozisyonu sayesinde modüller daha hızlı ve daha kolay monte edilebiliyor.

YORUM EKLE

Aemot

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını