banner1322
x

VİKO PARAFUDR İLE YÜKSEK KORUMA

VİKO marka parafudrlar, Panasonic Life Solutions Türkiye tarafından üretiliyor. Ürün, işlerin kesintisiz sürmesini ve hayat akışının devam edebilmesini sağlamak için çözüm sunuyor.

VİKO PARAFUDR İLE YÜKSEK KORUMA
Endüstrideara

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde birçok kişi için, iş hayatı ve gündelik hayat evde devam ediyor. Bu sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için evinize bağlatacağınız VİKO Parafudrlar ile işlerinizin ve dünyayla bağlantınızın aksamadan devam etmesini sağlamak mümkün. VİKO Parafudrlar öncelikle kullanıldıkları yerde yüksek gerilimden kaynaklı oluşabilecek enerji kesintilerini önlüyor. Ayrıca yüksek gerilimi şebeke için zarar vermeyecek düzeye indiriyor. Sistemlerin kesintiye uğramadan darbelere karşı korunmasını sağlıyor. Bu sayede televizyon, modem, haberleşme, sinyal ve data hatlarını koruyor. 

“TÜM CİHAZLARI KORUMA ALTINA ALIYORUZ”

VİKO Parafudrlar, yıldırım gibi darbelere karşı elektronik cihazları ve sistemi koruma altına alıyor. Türkiye’de son dönemde yaşanan iklim şartları göz önüne alındığında, her evde bu konuyla ilgili mutlaka tedbir alınması gerekiyor. Diğer taraftan yapılan istatistiklere göre, elektrik şebekesinin sebep olduğu sorunlar, yıldırım kaynaklı problemlere göre iki kat daha fazla yaşanıyor. Bu yüzden parafudrlar sadece yıldırım zararlarına karşı koruma sağlamıyor. Ayrıca şebekeden kaynaklanan ani ve aşırı gerilim iç dalgalanmalarına karşı elektronik cihazları koruyor. Üstelik yaptığı görev ve korumaya aldığı cihazlar düşünüldüğünde VİKO Parafudrlar daha ekonomik bir imkan sağlıyor. Kullanacağınız C sınıfı ya da D sınıfı bir parafudr, evinizde bulunan tüm elektronik cihazları koruma altına alıyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 09:04
YORUM EKLE

Aemot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını