VERİMLİLİK ÖDÜLLERİNE BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi kapsamında düzenlenecek 1. Verimlilik Ödülleri yarışmasına başvurular devam ediyor.

VERİMLİLİK ÖDÜLLERİNE BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR
Robot Zirvesi

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi kapsamında düzenlenecek “1. Verimlilik Ödülleri” yarışması için başvuru dönemi devam ediyor.

6 KATEGORİDE ÖDÜLLER VERİLECEK

Endüstri Medya Grup bünyesindeki ST Alternatif Fuarcılık tarafınca organize edilen ve 4-6 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Tuzla Viaport Marina Expo Center’da 3.’sü gerçekleştirilecek olan Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde, bu sene ilk kez Verimlilik Ödülleri organizasyonu yapılacak.
“Yılın En İyi Verimlilik Artırıcı Projeleri”, “Yılın En Başarılı Enerji Yöneticileri”, “Yılın Verimliliğini En Çok Artıran Fabrikaları”, “Yılın En İyi Yenilenebilir Enerji Projeleri, “Yılın Karbon Salımı Düşürme Projeleri” ve “Yılın En İyi İklim/Çevre Projeleri” olmak üzere toplamda 6 kategoride firmalara ödül verilecek.

KİMLER KATILIM SAĞLAYACAK?

Verimlilik Ödülleri organizasyonuna, “Verimliliği Artırıcı yatırım yapan fabrikalar” katılım sağlayabilecek.
Yarışma koşulları çerçevesinde tedarikçi firmalar tek başına değerlendirmeye alınmayacak, ilgili Verimlilik Artırıcı Proje Yatırımını gerçekleştiren uygulayıcı firma kimliği ile değerlendirilecek.

31 TEMMUZ’A KADAR BAŞVURULAR SÜRÜYOR

“Verimlilik Ödülleri” yarışması için adaylar, 31 Temmuz 2022 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.
Kazananlar, bu tarihten başlayarak iki aylık değerlendirme döneminin sonucunda belirlenecek. Ardından 4-6 Ekim 2022 tarihlerindeki 3. Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi kapsamında gerçekleştirilecek ödül töreni ile sahiplerini bulacak.
Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi “1. Verimlilik Ödülleri” yarışmasının bilgileri için lütfen linke tıklayınız:
https://www.Enerjisiniuretenfabrikalar.Com/odul.Html
 

YORUM EKLE

Aemot

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını