banner1322
x

VAT ENERJİ İLE TOBB ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI 

TOBB Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu ile Vat Enerji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında protokol imzalandı.

VAT ENERJİ İLE TOBB ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI 
Endüstrideara

TOBB Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu ile Vat Enerji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. enerji verimliliği konusunda işbirliği ve iyi niyet protokolü imzaladı. Protokol kapsamında üye işletmelerin enerji verimliliğiyle konusunda farkındalığın artırılması ve mevcut enerji kullanımlarında verimliliğin artırılması hedefleniyor. Ayrıca karbon salımının azaltılması, maliyetlerin düşürülmesi, yeni nesil enerji yatırımlarının yapılması ve yeşil dönüşüme uygum sürecinde işletmelerde verimlilik artıcı faaliyetler bulunması amaçlanıyor. Tüm bu çalışmaların neticesinde hem Türkiye’nin hem de Kahramanmaraş’ın ekonomisine değer katılması planlanıyor. 

ORTAK FAALİYETLER YÜRÜTÜLECEK 

Yeni nesil enerji verimliliği ön etüt çalışması ve verimlilik artırıcı Proje Faaliyetlerinde bulunularak konu ile ilgili Yurt içi ve Yurt dışı finans kaynaklarının araştırılarak işletmelere yönelik fon, hibe, destek programları ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulacak işletmelere yönelik bilgilendirme amaçlı Seminer, Konferans vs. gibi ortak faaliyetler yürütülecektir.
 

YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını