banner1322
x

ÜRETTİĞİNİZ ENERJİNİN FAZLASINI DEPOLAYABİLİRSİNİZ

Merus Power Enerji Depolama Sistemlerini kullanarak ürettiğiniz enerjinin fazlasını depolayabilir, kayıplarınızı kazanca çevirebilirsiniz.

ÜRETTİĞİNİZ ENERJİNİN FAZLASINI DEPOLAYABİLİRSİNİZ
Merus Power, Aha Teknoloji Teşvik

Merus Power Enerji Depolama Sistemlerini; rüzgar, güneş, hidroelektrik, hibrit santraller ve Off-grid şebekelerde kullanarak enerjinizi depolayabilirsiniz.
Merus ESS sistemleri, operasyonel performansı ve güvenilirliği artırmak için herhangi bir seviyede bir elektrik sistemine yerleştirilebiliyor.
Sadece yenilenebilir enerji kaynaklarının daha sorunsuz entegrasyonunu sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda elektrik arzını ve talebini dengelemeye de yardımcı oluyor. 

MODÜLER BİR ÇÖZÜM SUNUYOR

En son teknolojiye dayanan Merus ESS, şebekenin herhangi bir voltaj seviyesi için çıkış gücü ve enerji açısından tamamen ölçeklenebilir modüler bir çözümdür sunuyor. 
En son yüksek verimli çift yönlü dönüştürücü teknolojisi, özellikle kullanıcının ihtiyaçları için seçilen sürekli gelişen depolama ortamı ile birlikte, verimliliği ve uzun süreli depolama çözümünü garanti ediyor. 
Merus MCC - kontrol, koruma, izleme ve SCADA sistemi, tüm depolamayı, enerji yönetimini ve yenilenebilir enerji optimizasyonunu ve üst düzey operatörlerle olan tüm iletişimi yönetiyor.

ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER

aHa teknoloji’nin distribütörlüğü yaptığı Merus Power, enerji depolama sistem kurulumları için; problem tanımlama, fizibilite analizi ve çözüm tasarımı ile birlikte anahtar teslim çözümler ve satış sonrası destek sunuyor.
Ahateknoloji.com
 

YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını