SUNEXPRESS KAYSERİ’DE KAPASİTE ARTIRACAK

SunExpress Genel Müdürü Max Kownatzki: "Kayseri, yolcu trafiği ve kapasitesi bakımından bu yaz pandemi öncesi seviyelere yaklaşarak güçlü bir toparlanma gösterdi ve bu da önümüzdeki döneme olumlu bakmamızı sağlıyor"

SUNEXPRESS KAYSERİ’DE KAPASİTE ARTIRACAK
Endüstrideara

Kayseri'yi Avrupa'da 9 destinasyona direkt tarifeli uçuşlarla bağlayan Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yeni dönemde Viyana’yı uçuş ağına eklemeye ve Kayseri’de daha güçlü bir konuma sahip olmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan SunExpress Genel Müdürü Max Kownatzki, “Kayseri’nin yolcu trafiği ve kapasitesi güçlü bir toparlanma gösterdi. Bu toparlanma ise önümüzdeki döneme daha olumlu bakmamızı sağladı. İlk yarı yıl hedefimiz Kayseri'de kapasitemizi 2019 yılına göre yüzde 30 üzerine çıkarmak” dedi. 

KAYSERİ ANADOLU AĞLARINDAKİ EN HIZLI BÜYÜYEN LİMAN 

SunExpress Genel Müdürü Max Kownatzki, "Uçuş planlamalarımızı yaparken bu şehri turizm açısından önemli fırsatlar sunan kilit bir güzergah olarak değerlendiriyoruz. Türkiye'nin turizm elçisi misyonuyla hareket eden bir havayolu olarak, bölgenin turizmine ve ekonomisine ve dolayısıyla Anadolu halkının refahına destek olmaya devam ediyoruz.” dedi. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 13:52
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını