banner1322
x

SİGMA KAÇAK AKIM KORUMA ŞALTERİ İLE ÜST DÜZEY GÜVENLİK 

Sigma Elektrik Kaçak Akım Koruma Şalterleri kaçak akımın yaratabileceği her türlü elektrik çarpması ve yangın riskine karşı üst düzey güvenlik sağlıyor.

SİGMA KAÇAK AKIM KORUMA ŞALTERİ İLE ÜST DÜZEY GÜVENLİK 
Merus Power, Aha Teknoloji Teşvik

Sigma Elektrik, can ve mal güvenliğine karşı önemli tehdit oluşturan elektrik kaçaklarına karşı güvenlik kalkanı sağlayan Kaçak Akım Koruma Şalteri Serisini tanıttı. Şalterler, 25A’den 125A’e kadar TS EN ve IEC standartlarına uygun üretildi. 

KONUTLAR VE İŞ YERLERİ KAÇAK AKIMA KARŞI KORUMA ALTINDA

Alçak gerilim koruma ürünleri sektöründe gerçekleştirdiği kaliteli üretimle öne çıkan Sigma Elektrik’in bu yeni serisinde AC, A ve B olmak üzere üç tip kaçak akım koruma şalteri yer alıyor. Selektiviteyi sağlamak üzere gecikmeli ve gecikmesiz tipleri de bulunan şalterler kullanım yerlerine göre kaçak akımdan koruma görevini başarıyla yerine getiriyor. AC Tipi Kaçak Akım Koruma Şalterleri genel uygulamalarda ve konutlarda, A Tipi Kaçak Akım Koruma Şalterleri elektronik devreler ve sürücülerin bulunduğu uygulamalarda, B Tipi Kaçak Akım Koruma Şalterleri ise fotovoltaik uygulamalarda kullanılıyor.

HARMONİK AKIMLARA KARŞI BAĞIŞIKLIĞI YÜKSEK KAÇAK AKIM KORUMA ŞALTERLERİ

Elektronik devrelerin ve sürücülerin kullanımının arttığı günümüzde harmonik akımlara karşı yüksek bağışıklığa sahip Sigma Kaçak Akım Koruma Şalterlerinin kullanımı büyük önem taşıyor. Hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan teknolojik ürünler, elektrik sisteminde harmonik bileşenlerin oluşmasına yol açıyor. Elektrik sistemine ek yük getiren harmonik bileşenler ve AC şebekeye karışan DC yarım dalga formları yüzünden kaçak akım koruma şalterleri gereksiz açma yaparken enerji sürekliliğinin sağlanmasına da engel oluyor. Sigma Elektrik Kaçak Akım Koruma Şalterleri gerçek bir kaçak akımın yaratabileceği elektrik çarpması ve yangın riskine karşı tam koruma sağlıyor, bunun yanında sistemde bulunan harmonik akımları ve DC bileşenlerden dolayı gereksiz açmaların da önüne geçiyor.
 
 

YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını