banner1322
x

SİGMA ENERJİ SÜREKLİLİĞİNE İNOVATİF ÇÖZÜM SUNUYOR 

Sigma Elektrik, yeni ürünü Sigma Kompakt Devre Kesicili Otomatik Transfer Şalteri ile enerji sürekliliği için inovatif çözüm sunuyor. Ürün hastanelerden fabrikalara, okullardan havaalanlarına kadar birçok alanda enerji sürekliliği sağlıyor.  

SİGMA ENERJİ SÜREKLİLİĞİNE İNOVATİF ÇÖZÜM SUNUYOR 
Endüstri 40 Zirvesi

Sigma, enerji sürekliliği için geliştirdiği kompakt Devre Kesicili Otomatik Transfer Şalteri ile90ofabrikalardan okullara kadar birçok alana hitap ediyor. Sigma mühendisleri tarafından son teknoloji ile geliştirilen yeni nesil ürün, enerji sürekliliğinin hayati önem taşıdığı genel mekanlarda şebekeden alternatif kaynağa geçişi otomatik olarak gerçekleştirmenin yanı sıra yenilikçi özellikleri de beraberinde getiriyor

ALTERNATİF KAYNAĞA OTOMATİK GEÇİŞ SAĞLIYOR

Şebeke enerjisinin yanı sıra alternatif bir enerji kaynağına daha sahip sistemlerde kullanılan Sigma Otomatik Transfer Şalteri, şebeke enerjisinin kesilmesi ile alternatif kaynağa otomatik olarak devreye alıyor, bununla birlikte kullanıcı için hayati önem taşıyan birçok koruma ve kontrol fonksiyonunu da bünyesinde barındırıyor. Klasik transfer uygulamalarına kıyasla üç faz hassasiyetine sahip olan ürün, fazlardan herhangi biri kesildiğinde veya faz gerilimi kullanıcının ayarladığı limit değerler dışına çıktığında yedek kaynağa kontrollü geçişi sağlıyor. Bünyesinde barındırdığı iki adet termik-manyetik devre kesici ile aşırı akımlara karşı koruma sağlıyor, böylece harici devre kesici kullanımına gerek kalmadan koruma fonksiyonunu da yerine getiriyor. Şebeke ile jeneratör arası geçiş sürelerinin kullanıcı tarafından ayarlanabilmesine de olanak tanıyan Sigma Transfer Şalterleri tüm bu fonksiyonları kompakt tek bir ünitede, pano içerisinde ürün karmaşıklığına neden olmadan kullanıcıya sunuyor.

KOMPAKT YAPISI VE EKRANIYLA AKILLI BİR ÜRÜN

Ürün, şebeke ve alternatif kaynak arasındaki transfer işleminin gerçekleşmesi için birden fazla devre elemanının kullanıldığı karmaşık uygulamalar yerine tek bir ürünle çözüm sağlıyor. Ayrıca panoyla bütünleşik ekranında üç fazın gerilim ve frekans bilgisini gösteriyor; 0 pozisyonuna geçmesi durumunda ise hata sorgulama özelliği ile geçiş nedeni hakkında bilgi veriyor. Kompakt bir yapı içerisinde elektronik kontrol ünitesi, mekanik kilit ve iki farklı ayırıcıdan oluşan Sigma SATS Tipi Otomatik Transfer Şalteri, IEC 60947-6-1 standardına uygun olarak 800A’ya kadar transfer uygulamalarına akıllı çözümler üretiyor.

YORUM EKLE

Legrand

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını