SGS TÜRKİYE ENERJİSİNİ ÜRETEN FABRİKALAR ZİRVESİ VE SERGİSİ’NE KATILDI

SGS Türkiye, 5 – 7 Ekim tarihleri arasında Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’ne katılarak Avrupa Yeşil Mutabakat konusunda önemli bilgiler paylaştı.

SGS TÜRKİYE ENERJİSİNİ ÜRETEN FABRİKALAR ZİRVESİ VE SERGİSİ’NE KATILDI
Endüstrideara

SGS Türkiye Endüstri ve Çevre Bölüm Müdürü Erhan Aydın, Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi kapsamında düzenlenen Avrupa Yeşil Mutabakatı Kapsamında Karbon Ayak İzi Hesaplama Çalışmaları konusunda bir konuşma gerçekleştirildi. Enerji maliyetlerini düşürerek verimliliği artırma konusunda örnek projelere değinen Aydın, karbon ayakizi ve su ayakizi çalışmalarını anlattı. 

“MARKALARIN REKABETTE ÖNE ÇIKMASINI SAĞLIYORUZ”

Aydın, konuyla ilgili konuşmasında şu sözlere yer verdi: “SGS dünyanın dört bir yanında Enerji Yönetim Sistemi ve Sürdürülebilirlik ile ilgili çok çeşitli yelpazede hizmet sunuyor. SGS olarak karbon ayakizi envanter ve doğrulama, Ürün Yaşam Döngüsü, sürdürülebilirlik raporlaması gibi çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarla firmaların, hizmetlerin ve ürünlerin sürdürülebilirliğini ispatlanmasına önemli rol üstleniyoruz. Uluslararası çevre standartlarına ulaşma konusunda yardımcı oluyoruz. Tüm bunların yanı sıra sera gazı ve yaşam döngüsü değerlendirme hizmetlerimiz ile şirketlerin ürün geliştirmesini teşvik ediyoruz” dedi. 
 

YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını