SECURİTAS ENERJİ SEKTÖRÜNE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Securitas, hidroelektrik santralinden, güneş enerjisine, biyokütle enerji santralinden enerji nakil hattına kadar her türlü tesisin güvenlik ihtiyacını karşılayacak özel teknoloji destekli çözümler sunuyor.

SECURİTAS ENERJİ SEKTÖRÜNE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Securitas, enerji sektörüne özel teknoloji destekli çözümler sunarken riskleri minimize ediyor, orta vadede ise maliyetlerde önemli oranlarda tasarruf sağlıyor. Türkiye Enerji Kongresi’nin sanal fuarına katılan Securitas, çözümlerini sektör temsilcileriyle paylaştı. 

“MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ”

Sunduğu çözümlerle ilgili bilgi veren Securitas Enerji Segment Lideri Ünsal Kütaruk “Securitas olarak 68’i rüzgar enerji santrali olmak üzere 133 enerji üretim tesisine hizmet veriyoruz. Enerji sektörüne yönelik uluslararası deneyimimizi yerel bakış açımızla birleştirerek müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Yatırımla başlayan sürecimiz inşaat ve işletme süresi boyunca devam ediyor. İşimize teknolojiyi ve diğer çözümlerimizi de entegre ediyoruz. Özellikle fiziki güvenlik ile takibin riskli olduğu alanlarda, Harici Alarm Sistemleri, Video Analiz Sistemleri, Uzaktan İzleme Çözümleri, Solar Kamera Sistemleri ve Kontrol Hizmetleri gibi çözümlerle fayda sağlıyor, ek değer yaratıyoruz.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2021, 14:49
YORUM EKLE

Legrand

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını