Schneider Electric ile Arena Bilgisayar arasında distribütörlük anlaşması

Güvenilir güç ile IT konularında küresel çapta ilklere imza atan APC by Schneider Electric'in Türkiye'deki distribütörü Arena Bilgisayar oldu.

Schneider Electric ile Arena Bilgisayar arasında distribütörlük anlaşması
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - Schneider Electric'in 2007 senesinde bünyesine kattığı, güvenilir güç ve fiziksel IT altyapısında yaklaşık 40 senelik küresel deneyime sahip markası APC, Türkiye'deki faaliyetleri kapsamında ileri gelen teknoloji ürünleri tedarikçi ve tedarik zinciri yönetimi sağlayıcılarından Arena Bilgisayar ile distribütörlük anlaşması gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili olarak firma tarafından yapılan açıklamaya göre, APC by Schneider Electric, dünya çapında ilklere imza atan yenilikçi çözümleriyle kesintisiz güç kaynaklarından hassas soğutma cihazlarına, kabinlerden veri merkezi yönetim yazılımına kadar çok büyükbir ürün gamına sahip.

Anlaşma uyarınca, Arena Bilgisayar, Türkiye'de güç ve IT altyapılarında dönüşüm yaratan söz konusu ürünleri 10 binin üzerinde aktif satış noktasıyla son kullanıcılarla bir araya getirecek. Veri merkezi aktif elemanları olan server, storage ve network ekipmanlarının yanı sıra tüm APC Data Center altyapı ürünlerini de portföyüne ekleyerek veri merkezleri için uçtan uca çözüm sunacak.

Yeni anlaşma kapsamında, APC by Schneider Electric, ürünlerini 7 gün 24 saat erişim imkanları, fiyat ve ödeme esneklikleri, lojistik, teknik danışmanlık ve destek hizmetleri ile güçlü bir değere dönüştürecek.

Böylelikle 2 şirket, müşterilerinin IT gereksinimlerine özel ve farklı yaklaşımlar oluştururken, geniş partner ağı ile hızlı bir operasyonel süreç sağlayacak, tüm dağıtım kanallarındaki tedarikçi ve iş ortaklarının işlerini geliştirmelerine ve müşterilerinin ihtiyaç duydukları en yeni teknoloji ürünlerine kolaylıkla ulaşabilmelerine olanak sağlayacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 21:49
YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını