banner1339
x

RENOVASYON PROJELERİYLE VERİMLİLİK

Masdaf, gerçekleştirdiği renovasyon projeleri kapsamında yüksek enerji tüketiminin önüne geçiyor ve bakım maliyetlerini düşürüyor.

RENOVASYON PROJELERİYLE VERİMLİLİK
Endüstri 40 Zirvesi

Masdaf, renovasyon projelerine hizmet vermeye devam ediyor. Sağladığı bu çalışma kapsamında ise Çevreye Duyarlı Tasarım Direktiflerine uygun olarak yüksek verimli pompa seçimi yapıyor ve hem işletmelerin enerji verimliliğini artırıyor hem de karbon salınımını azaltıyor.

YENİ PROJE: ÇERKEZKÖY OSB 

Masdaf, son olarak Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin üç farklı noktasında konumlandırılan Çerkezköy OSB Terfi İstasyonu’nun renovasyon projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında “Çerkezköy OSB Terfi İstasyonu”nda 10 yılın sonunda tekrar Masdaf markalı pompalar tercih edildi. Yüksek pompa teknolojileri Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan temiz su terfi istasyonunda kullanılacak. Ayrıca ÇOSB'de bulunan 224 sanayi tesisinin su ihtiyacı, I. kısımda bölgenin su dağıtım hatlarından, II. kısımda ise derin su kuyularından temin edilecek. Masdaf’ın mekanik dayanımı yüksek olan uzun ömürlü “NM serisi Uçtan Emişli Norm Santrifüj Pompa” teknolojilerinin tercih edildiği projede, renovasyon sonrasında pompaların verimliliğinde artış sağlandı. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 14:39
YORUM EKLE

Legrand

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını