RECEP TAYYİP ÜNİVERSİTESİ'NİN TERCİHİ DAİKİN OLDU

Rize’deki Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, fakültenin soğutma sistemi için Daikin'in 2 adet toplamda 2.200 kw gücündeki EWADC11TZ-SS Frekans İnverterli Hava Soğutmalı ürününü tercih etti.

RECEP TAYYİP ÜNİVERSİTESİ'NİN TERCİHİ DAİKİN OLDU
Enerji Zirvesi

Daikin, her tür yapı için çözümler sunuyor. Markanın satış sonrası hizmetlerdeki başarısı, yüksek verime sahip ürünleri sorunsuz bir işletim sağlarken, konforu da sürekli kılıyor. Yüksek sezonsal verime sahip soğutma gruplarıyla bugüne kadar hastaneler, AVM’ler, ilaç ve gıda fabrikaları, camiler gibi birçok yapının tercih ettiği Daikin, bu kez de Rize’deki Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin seçimi oldu. Fakültenin soğutma sistemi için 2 adet toplamda 2.200 kw gücündeki EWADC11TZ-SS Frekans İnverterli Hava Soğutmalı ürün kullanıldı. Marka seçiminde ise yüksek verim ve yaygın ve yetkin servis ağı belirleyici oldu. 

DAİKİN ÜNİVERSİTELERİN RADARINDA 

Daikin; konut, bina, fabrika, cami, hastane gibi yapıların yanı sıra üniversitelerin de radarında. Rize’de kurulan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, 2013-2014 öğretim yılında ilk öğrencilerini alarak eğitimine başladı. Türkiye’nin en modern ve kalite standatlarına uygun diş hekimliği fakültelerinden biri olma amacı güden RTE Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, en iyi olanaklarla donatılı yeni hizmet binasına 2021 yılının Nisan ayında taşındı. Fakültenin yeni binasının soğutma çözümleri için Daikin markalı ürünler tercih edildi. Fakültenin soğutma sistemi için 2 adet toplamda 2.200 kw gücündeki EWADC11TZ-SS Frekans İnverterli Hava Soğutmalı ürün kullanıldı. Ürünlerinin yüksek sezonsal verime sahip oluşu ve yaygın ve yetkin servis ağı Daikin markasının seçimindeki en önemli kriterler oldu. Fabrika, hastane, AVM ve endüstriyel tesisler için en iyi çözümlerden birini sunan EWADC11TZ-SS model Frekans İnverterli Hava Soğutmalı ürün, fakültenin işlevine ve amacına uygun bir seçim olarak öne çıktı. Daikin TZ serisi Frekans Inverterli Hava soğutmalı gruplar, yüksek sezonsal verim (SEER) değerleriyle fark yaratmaktadırlar. Değişen dış ortam koşulları ve mahal yük ihtiyaçlarına karşı gerekli yükü, en düşük elektrik tüketimi ile sağlayarak işletmeye fayda getirerek, ideal bir çözüm oluşturmaktadır. 

Hijyenik iklimlendirme konusunda fark yaratan Daikin, geleceğin en iyi diş hekimliği fakültelerinden biri olmaya adaylığını koyan RTE Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi için de en ideal çözümü üretmenin gururunu taşıyor. 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 02:51
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını