banner1322
x

PANASONIC’DEN YENİ LED AYDINLATMA SERİSİ

Panasonic, yeni LED lambaları ile teknolojinin aydınlatmada ulaştığı noktayı gözler önüne seriyor. Güvenli, konforlu ve verimli LED lambalar birçok alanda kullanılıyor.

PANASONIC’DEN YENİ LED AYDINLATMA SERİSİ
Makine Zirvesi

Rahat ve dinlendirici bir atmosfer yaratmak için tasarlanan yeni Panasonic LED Lamba Serisiyle, mutfaktan çalışma odalarına kadar yaşam alanlarının her noktası ideal ışık kalitesinde aydınlatmayla buluşuyor. E27, E14, GU10 duy seçenekleri ve 2700K ile 6500K renk sıcaklığı ile satışa sunulan ürünler; estetik ve çekici tasarımları ile kullanıldıkları her alana şıklık katıyor. Etkileyici ışık ve doğru aydınlatma prensiplerini yansıtan Panasonic LED Lamba Serisi, yüksek verimlilik ve üstün malzeme kalitesi ile de dikkat çekiyor. 

HEM AYDINLATIYOR HEM KORUYOR

LVD direktiflerine uygun olarak üretilen Panasonic LED Lamba Serisi, izolasyonlu dış gövde tasarımı sayesinde elektrik çarpmalarına karşı tam koruma sağlıyor. Ağır metal ve zehirli madde barındırmayan seri, RoHS Kalite Standartlarına ve geri dönüşüme uygun, çevre dostu bir teknoloji ile geleceği de aydınlatıyor. UV yaymayan LED’lere sahip olan ürün, sağlıklı bir ışık kaynağı olarak göz sağlığını da koruyor. 

PANASONİC, YENİ ERP/EKO-TASARIM YÖNETMELİĞİNE HAZIR

Eko-tasarım gerekliliklerine ilişkin olarak sürdürülebilirlik anlamında aydınlatmada yeni bir düzenlemeye gidiliyor. Yakın gelecekte yürürlüğe girecek Yeni ErP ve Yeni Verimlilik Sınıfı tanımlamalarıyla aydınlatma ürünlerinde yepyeni bir dönem başlıyor. Panasonic’in LED Lamba Serisi, yeni ErP ve Verimlilik Sınıfı Regülasyonu’na uygun olarak tasarlanmış durumda. Yenilikçi teknolojilerle yeni boyutlar kazanan ve güvenilir aydınlatma sağlayan Panasonic LED Aydınlatma Serisi şimdi Türkiye’de ve Panasonic tüm gücüyle diğer yeni aydınlatma çözümlerini de yakın gelecekte pazara sunarak konforlu geleceğe giden yolu daha da aydınlatmayı planlıyor.

 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 09:10
YORUM EKLE

Aemot

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını