Panasonic Life Solutions Türkiye, iş ortaklarıyla Batum'da buluştu

Panasonic Life Solutions Türkiye, Türkiye’nin dört bir tarafından bayilerinin katılımı ile Gürcistan’ın Batum Şehrinde, önemli bir organizasyona imza attı.

Panasonic Life Solutions Türkiye, iş ortaklarıyla Batum'da buluştu
Endüstrideara

Panasonic Life Solutions Türkiye, Türkiye’nin dört bir tarafından bayilerinin katılımı ile Gürcistan’ın Batum Şehrinde, önemli bir organizasyona imza attı. “Future Summit 2020” teması ile düzenlenen programa, çok sayıda bayinin yanı sıra, Panasonic Life Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, Türkiye Satış ve Gobal Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Azim Tuncinar ve diğer yöneticiler katılım sağladı. 

"İSTİHDAMA YÜZDE 30 KATKI SAĞLADIK" 

Panasonic Life Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, yaptığı açılış konuşmasında “Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi, 100 yılı geçen süredir dünyadaki varlığını başarı ile sürdüren Panasonic için Türkiye, oldukça büyük ve stratejik bir öneme sahip bulunmaktadır. Şirketimizin VİKO markasına yaptığı yatırımın ardından geçen yaklaşık 6 yıllık süreçte, Türkiye’deki üretimlerimizi daha da artırmaya yönelik olarak aldığımız aksiyonlar ve yatırımlar bunun en açık göstergesidir. Bu doğrultuda, ekonominin çalkantılı olduğu dönemlerde dahi, makine parkurlarımızdan Ar-Ge’ye, teknolojik dönüşümden markalaşmaya kadar pek çok alanda yeni yatırımlar gerçekleştirmiş, şirketimizin sağladığı istihdamda ise %30’luk bir artış sağlamış bulunuyoruz. Elbette ki tüm başarılarımızda ve şirketimizin sahip olduğu bu güçte, Panasonic Corporation’a bağlı olarak faaliyet gösteren bir şirket olmamızın sağladığı katkı büyüktür.” ifadelerini içeren önemli açıklamalarda bulundu. 

“BAŞARILI BİR GELECEK İNŞA EDECEĞİZ"

Panasonic Life Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa’nın ardından bir konuşma gerçekleştiren Türkiye Satış ve Global Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Azim Tuncinar ise “Panasonic’in kurucusu Konosuke Matsushita’nın hayatının her anını kapsayan başarıları ve bizlere kazandırdığı 7 İlke, müşterilerimize verdiğimiz önem konusundaki çalışmalarımıza daima ışık tutmaktadır. Bu yaklaşımdan hareketle, 1918 yılında kurulduğu günden bu yana Panasonic’in müşterilerine verdiği üstün değeri sürdürmek konusunda istisnası olmayan bir enerjiye sahibiz. Sektörünün lider şirketi rolünün yanı sıra, teknolojik dönüşümün gerektirdiği tüm entegrasyonların hayata geçirildiği endüstriyel tesislere sahip bulunan Panasonic Life Solutions Türkiye olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü olma misyonunu taşımaktayız. Tüm bu bilgiler ışığında özellikle belirtmeliyim ki, şirketimiz için asıl başarı, müşterilerimizin kalbinde edindiğimiz, paha biçilmez değerdeki yerimizi koruyabilmektir. Başarımızı sürdürülebilir kılmak ve geleceğe taşımak için her geçen gün daha çok çalışmamız, daha çok üretmemiz gerektiğinin farkındayız. Çünkü şirketlerin sürdürülebilir başarılar elde etmesinin, fiziksel ve finansal yatırımlarının yanı sıra diğer tüm alanlarda müşterileri için değer yaratmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu yaklaşımdan hareketle, önümüzdeki dönemde müşterilerimize sunacağımız yenilik ve avantajları paylaşmak üzere gerçekleştirdiğimiz Future Summit 2020 Batum Organizasyonu, yine onlarla birlikte çok daha başarılı bir gelecek inşa edeceğimizin taahhüdü niteliği taşıyor. Bu vesile ile markalarımıza verdikleri eşsiz değer için tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyorum.” şeklinde sözlerini tamamladı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 12:20
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını