MÜSİAD, enerji maliyetlerini düşürme programıyla sektöre yön veriyor

MÜSİAD, 25 Şubat Salı günü düzenleyeceği “Enerji Maliyetlerini Nasıl Düşürebilirim?” başlıklı programıyla sektöre yön vermeye hazırlanıyor.

MÜSİAD, enerji maliyetlerini düşürme programıyla sektöre yön veriyor
Endüstrideara

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Maden ve Enerji Komitesince 25 Şubat Salı günü, 13.00-16.00 saatleri arasında “Enerji Maliyetlerimi Nasıl Düşürebilirim?” başlıklı program düzenleyecek. MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Maden ve Enerji Komitesi Başkanı Dr. Cihad Terzioğlu, MÜSİAD Yenilenebilir Kaynaklar ve Atık Yönetimi Komitesi Başkanı Gökhan Yetkin, MÜSİAD Maden ve Enerji Komitesi Başkan Yardımcısı Altuğ Karataş ve GÜNDER Başkanı Kutay Kaleli’nin katılımlarıyla gerçekleştirilecek programda, “Enerji Verimliliği Uygulamaları ve Enerji Performans Sözleşmesi Modeli”, “Enerji İzleme ve Otomasyon ile Verimlilik” ve “Çatı Tipi GES’ler ile Öztüketim Modeli” gibi konular ele alınacaktır. 

Moderatörlüğünü MÜSİAD Yenilenebilir Kaynaklar ve Atık Yönetimi Komitesi Başkanı Gökhan Yetkin’in üstleneceği organizasyona ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz. 

Tarih: 25 Şubat Salı  
Saat: 13.00-16.00 
Yer: MÜSİAD Genel Merkez  

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 17:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysel Haksar
Aysel Haksar - 2 yıl Önce

Çatı üzeri güneş santralleri artmalı, mevzuat ve bürokrasi azalsa belki daha hızlı kurulumlar olur.

Murat Yılmaz
Murat Yılmaz - 2 yıl Önce

Enerji verimliliği şart, duyuru için teşekkürler.

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını