LOGGMA İLE YENİDEN TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Enerji üretim veya tüketim alanına yönelik tüm ürünlerini "Loggma Digital Energy Solutions" çatısı altında toplayan Loggma'nın, 2018 yılında Solarify ile başlayan macerası, birden fazla ürünle enerjinin her alanına dijital çözümler sunan bir yapıya evriliyor!

Endüstrideara

Enerjinin olduğu her yerde uçtan uca çözümler sunan bir dijital enerji şirketi olan Loggma,sürdürülebilir gelecek için yazılım ve enerjinin bütünleşmesini sağlayarak gelecek nesillere katkı sağlayama misyonu ile çalışmaya devam ediyor. Enerji üretim veya tüketim alanına yönelik tüm ürünlerini "Loggma Digital Energy Solutions" çatısı altında toplayan şirketin 2018 yılında Solarify ile başlayan macerası, birden fazla ürünle enerjinin her alanına dijital çözümler sunan bir yapıya evriliyor!

"LOGGMA'NIN DÖNÜŞÜMÜNÜN SİMGESİ OLAN YENİ ÜRÜNÜ ENERIFY"

İlk ürünü; güneş enerji santralleri için tasarlanan Solarify’ın yanı sıra, enerjinin tüketimi veya üretimi tarafında hizmet veren tüm ürünlerini "Loggma Digital Energy Solutions" çatısı altında toplayan Loggma'nın dönüşümünün simgesi olan olan yeni ürünü Enerify... Loggma'nın bir enerji santralinin takibinden, hibrit santralin kontrolüne, fabrika üretim bantlarının enerji tüketiminden firma karbon ayak izi hesabına kadar tüm ihtiyaçlara cevap veren ürün çeşitlerinden en yenisi olan Enerify ile tanışın!  Enerji İzleme, Analiz ve İş Yönetim Platformu Enerify ile işletmelerinizin tüm verisi artık tek platformda! 

Verimlilik Artışı

    Yüksek çözünürlüklü izleme özelliği ile tüketimde minimum kayıp, üretimde maksimum kazanç.
 

Akıllı Enerji Analizi


    Akıllı metrikler ile üretim ve tüketim analizlemesinde yüksek performanslı algoritmalar.

Otomatik Bakım Operasyon Yönetimi

•    Varlıklarınızın verimliliğini artıran işletme ve bakım sürecinin otomatik yönetimi.

Mobil Uygulama & Web Platformu

•    Dinamik ve kullanıcı dostu arayüz ile benzersiz bir deneyim.
Detaylı bilgi için ve iletişim için 

Web sitesi: http://loggma.com.tr/ 
İletişim için: info@loggma.com.tr

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2022, 16:30
YORUM EKLE

Kontek

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını