LEGRAND YILDIRIMIN ZARARLI ETKİLERİNİ ENGELLİYOR

Legrand sektöre sunduğu parafudr ürünleri ile yıldırımdan kaynaklı oluşabilecek aşırı gerilimlere karşı evdeki tüm elektronik cihazları koruma altına alıyor.

LEGRAND YILDIRIMIN ZARARLI ETKİLERİNİ ENGELLİYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Legrand, son teknolojiyi kullanarak parafudr ürünleri tasarladı. Uluslararası standartlara göre tasarlanan Legrand parafudrlar, tesisatlara ekleniyor ve yüksek risk düzeylerine karşı tüm cihazları etkin olarak koruyor. Tüm risk seviyeleri için tasarlanan eksiksiz ve geniş ürün seçenekleri güvenli bir yaşam alanı sunuyor. 

ÜÇ FARKLI CİHAZ AYNI ANDA ŞARJ OLUYOR 

Legrand, USB şarjlı parafudr korumalı topraklı priz ile elektronik cihazların güvenli ve hızlı bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor. Cihaz üzerinde yer alan topraklı priz ile başka bir kullanım için boş bırakıyor. Priz aynı zamanda akıllı telefon, pc ve tablet gibi cihazların şarj edilebilmesini sağlıyor. Bu çoklu çalışma sistemi, parafudr koruma özelliği tesisatta oluşabilecek aşırı gerilimler için koruma sağlıyor. Üzerindeki yeşil gösterge parafudrun çalışma durumunu belirtiyor. USB şarj çıkışlı parafudr korumalı topraklı priz, güvenli kullanım sağlıyor. Ürün 1 metre uzunluğunda sarılabilir micro USB şarj kablosu ile satışa sunuluyor.  
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 09:14
YORUM EKLE

Legrand

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını