Kontek Online Seminerlere başlıyor

Kontek, güneş enerjisi, enerji verimliliği ve enerji izleme gibi konuların işleneceği “Online Seminer” dizisine 1 Nisan’da başlıyor.

Kontek Online Seminerlere başlıyor
Endüstrideara

Kontek, nisan ayında online seminer programına başlıyor. Herkese ücretsiz bir şekilde açık olacak olan online seminer programı kapsamında; sanayide enerji verimliliği, güneş enerjisi ve enerji izleme gibi konular işlenecek. Seminerlere zoom uygulaması ile hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün. Sadece seminer başlamadan 10 dakika önce linki tıklamanız yeterli olacak. 

1.    Nisan Çarşamba 

Kontek, online seminer dizisinin ilkini 1 Nisan Çarşamba günü saat 14:00’de düzenleyecek. “Güneş Enerjisi Santrallerinde Solarify ile Operasyon Yönetimi” başlıklı seminer, Solarify Teknik Destek Mühendisi Hazal Demirok tarafından verilecek. 

https://us04web.zoom.us/j/838280276     

2.    Nisan Perşembe 

Kontek, seminer dizisinin ikinci bölümünde “Enerji Verimliliği ve Esco Modeli” konusu ele alınacak. 2 Nisan Perşembe günü saat 14:00’de link üzerinden herkese ulaşacak olan seminer, Enerji Verimliliği ve Drives Direktörü Hakan Çınar tarafından verilecek. 

https://us04web.zoom.us/j/880439474  

3.    Nisan Cuma 

Kontek, 3 Nisan Cuma günü saat 14:00’te ''GES Kurulumunun İşletmenin Elektrik Yapısı Üzerinde Etkileri'' konusunu ele alacak. Solar Direktörü Attila Yapar tarafından verilecek olan seminer kapsamında uygulama örneklerine de yer verilecek. 

htps://us04web.zoom.us/j/469275409  

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 09:27
YORUM EKLE

Kontek

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını