banner1322
x

KONTEK ENERJİ İLE GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMLARI PROGRAMI BAŞLIYOR

Kontek Enerji sponsorluğunda hazırlanan Güneş Enerjisi Yatırımları programı, Kontek Enerji CEO'su Tolga Murat Özdemir ve ST Endüstri Medya Editörü Derya Kumtepe'nin sunumuyla 1 Şubat'ta başlıyor.

KONTEK ENERJİ İLE GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMLARI PROGRAMI BAŞLIYOR
Robot Zirvesi

ST Endüstri Radyo ile Kontek Enerji sponsorluğunda hazırlanan Kontek CEO'su Tolga Murat Özdemir ve ST Endüstri Medya Editörü Derya Kumtepe'nin sunuculuğunu yaptığı ''Güneş Enerjisi Yatırımları Programı'' 1 Şubattan itibaren her pazartesi yayında! Kontek Enerji’nin bugüne kadar hayata geçirdiği güneş enerjisi santrali projelerini kapsamlı bir şekilde ele almak ve güneş enerjisine yatırım yapmak isteyen yatırımcılara yol haritası oluşturmak amacıyla hazırlanan Güneş Enerjisi Yatırımları programı 1 Şubat’tan itibaren her pazartesi saat 14:05’de Endüstri Radyo’da yayında olacak!

SEKTÖRÜN ÖNEMLİ OYUNCULARI KONUK OLACAK

Türkiye’nin önemli yatırımcıları arasında yer alan isimlerin konuk olarak yer aldığı programda projeyle ilgili detaylar, teknik ekipman seçimleri, verimlilik değerleri, elektrik üretim miktarları ve tabii ki işin finansman süreci konuşuluyor. Ayrıca yeni döneme ilişkin yatırım hedefleri de masaya yatırılıyor. Programın ilk konuğu Turkcell Enerji Çözümleri İş Geliştirme Müdürü Tolga Yakan olacak. Turkcell’in Ankara’da yer alan Veri Merkezi’ndeki otopark üstü güneş enerji projesinin detaylarını ve yatırım sürecini programdan takip edebilirsiniz. 
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2021, 13:58
YORUM EKLE

Kontek

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını