KİPAŞ HOLDİNG TÜRKİYE’NİN İLK 1000 İHRACATÇI LİSTESİNDE

Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz: "Kipaş Holding olarak, sürekli yatırım, üretim, istihdam ve ihracatla birlikte Kahramanmaraş'ın ve Türkiye’nin kalkınmasını hedefliyoruz"

KİPAŞ HOLDİNG TÜRKİYE’NİN İLK 1000 İHRACATÇI LİSTESİNDE
Endüstrideara

Kahramanmaraş merkezli Kipaş Holding'in Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yapılan "Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı" araştırmasında Türkiye'de en fazla ihracat yapan 112. firma olduğu bildirildi. Kipaş Holding, tekstil, enerji, çimento, kağıt, eğitim ve lojistik alanında faaliyet gösteriyor. Kipaş Holding, 11 bin çalışanıyla ve 1 milyar doların üzerinde cirosuyla önemli bir katma değer oluşturuyor. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yapılan "Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı" araştırmasında Türkiye'de 112. sırada yer alıyor ve yaklaşık 100 ülkeye ihracat yapıyor. 

“YERLİ ÜRETİMİ ARTIRIYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz, “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Yatırım ve ihracat rakamlarımızı artırarak Türkiye’nin ekonomisine katkı sunmaya devam ediyoruz. Kipaş Holding olarak, sürekli yatırım, üretim, istihdam ve ihracatla birlikte Kahramanmaraş'ın ve Türkiye’nin kalkınmasını hedefliyoruz. Eğitimden sağlığa, spordan daha birçok alana kadar sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyoruz. En önemlisi de yerli üretimi artırıyoruz. Ülke ekonomisine bu şekilde destek olmaya çalışıyor, yeni istihdam alanları açıyoruz. İnsanımızın üretim ve rekabetteki gücünü hem yatırıma hem de istihdama dönüştürüyoruz” dedi.  (AA)

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2021, 09:17
YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını