KABLO DÜZENLEME İHTİYACINA HIZLI ÇÖZÜM SUNUYOR

DLP-S Mini, kablo düzenleme ihtiyacına hızlı çözüm sunarken ayrıca sağlam kesitli yapısıyla kolay montaj imkanı sağlıyor.

KABLO DÜZENLEME İHTİYACINA HIZLI ÇÖZÜM SUNUYOR
EndüstrideAra4

Legrand, entegre çalışma ortamı çözümlerinin en küçük üyesi DLP-S Mini ile yaşamı kolaylaştırıyor. DLP-S Mini ürünün dikdörtgen formda sağlam kesitli yapısı bulunuyor ve kolay montaj imkanı sunuyor.  Bu sayede dar alanlarda mükemmel işler başarıyor. Kablo düzenleme ihtiyacına hem hızlı hem de estetik çözümler sunan DLP-S Mini ailesi, Türkiye’de üretiliyor. Fiyat ve performans üstünlüğüyle de dikkat çekiyor. 

TÜM İŞ ALANLARINA ÇÖZÜM SUNUYOR 

Legrand, ürün yelpazesine DLP-S Mini ailesini ekledi. Ürün, entegre çalışma ortamları için ideal çözümler sunuyor. Legrand Türkiye tarafından üretilen DLP-S Mini, dikdörtgen formdaki sağlam kesitli yapısı ve sunmuş olduğu kolay montaj imkanıyla dar alanlarda mükemmel işler başardığını kullanıcısına kanıtlıyor. DLP-S Mini, farklı ihtiyaçlara yönelik farklı kesitlerde tasarlandı. İlaveten yapışkan bantlı seçeneğiyle de yaşam alanlarına zarar vermeden uygulama yapılmasına imkan sağlıyor. Kablo düzenleme ihtiyaçlarına hızlı ve estetik çözümler sunan DLP-S Mini ailesi fiyat ve performans üstünlüğü ile de kendisini gösteriyor. DLP-S Mini, modern ve işlevsel tasarımıyla tüm iş alanlarına mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 17:03
YORUM EKLE

Legrand

Vat

Dergiler