İSTANBUL ENERJİ ULUSAL KALİTE HAREKETİ’NE KATILDI

Akaryakıt, aydınlatma geri kazanım ile enerji alanında faaliyet gösteren İstanbul Enerji AŞ, KalDer’in Ulusal Kalite Hareketi’ne katıldı.

İSTANBUL ENERJİ ULUSAL KALİTE HAREKETİ’NE KATILDI
Endüstrideara

İstanbul Enerji, başta İstanbul olmak üzere tüm ülke genelinde ve yakın coğrafyalarda şehirlerin ihtiyaçlarına cevap veren çevre dostu çözümler sunuyor. İstanbul Enerji AŞ, KalDer’in Ulusal Kalite Hareketi’ne katılarak mükemmellik anlayışını taçlandırmayı hedefliyor.

“MÜKEMMELLİK MODELİNİ YAŞAMA GEÇİRİYORUZ”

İstanbul Enerji AŞ Genel Müdürü Yüksel Yalçın ve ekibi ile birlikte KalDer Genel Sekreteri Sabri Bülbül’ün katılımıyla gerçekleştirilen törende “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi” imzalandı. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren İstanbul Enerji Genel Müdürü Yüksel Yalçın, “Vizyonumuzu ulusal kalite hareketi ile taçlandırıyoruz. Türkiye Kalite Derneği-Kalder ile iyi niyet bildirgemizin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz. Ulusak Kalite Hareketi’ne katılımımız kalite anlayışımızı mükemmel noktaya taşıdığımızı gösteriyor. Bu katılımımızla EFQM mükemmellik modelini kendi kuruluşumuzda benimseme ve yaşama geçirme konusunda kararlı olduğumuzu belirtmiş oluyoruz. KalDer, İstanbul Enerji AŞ’nin EFQM modelini esas alarak özdeğerlendirmeyi sürekli gelişim aracı olarak kullanılmasını destekleyecektir. EFQM Modeli’nin takipçisi olacağız. Bu model çerçevesinde sürdürülebilir kalite ve değer yaratma yolculuğunun neresinde olduğumuzu göreceğiz. Bu doğrultuda da eksiklerimizi kapatacağız. Bu stratejik paydaş işbirliği ile enerjik ve sürdürülebilir kalite yolculuğunun gelişimini sağlayacağız.” dedi. 

 “YEREL YÖNETİMLER ADINA ÖNEMLİ BİR GELİŞME”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren KalDer Genel Sekreteri Sabri Bülbül, “İstanbul Enerji AŞ’nin Ulusal Kalite Hareketi’ne katılmasının önemine vurgu yapıyoruz. İstanbul Enerji AŞ’nin, EFQM Mükemmellik Modeli’ni uygulama sürecine başlamasının yerel yönetimler adına önemli bir gelişme oldu. KalDer’in varlık sebebi Türkiye’deki kurum ve kuruluşların uluslararası arenada rekabet edebilmeleri için kalite altyapılarını desteklemek. Kuruluşların kalite seviyelerini yukarıya çıkararak, ülkemizin evrensel ölçütlerde iyi kuruluşlara sahip olmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz. EFQM Modeli kurumlar için çok faydalı bir kılavuz” dedi. 

YORUM EKLE

Aemot

Aha

Dergiler