ISI SİSTEMLERİ DEVİNDEN YENİ YATIRIM

Isı sistemleri tedarikçisi Termo Teknik, yeni üretim hattı yatırımına başladı. 2021 yılında tamamlanması hedeflenen projede üretim kapasitesi 5.1 milyona çıkacak.

ISI SİSTEMLERİ DEVİNDEN YENİ YATIRIM
Robot Zirvesi

DERYA KUMTEPE - Çorlu’da yıllık 4,5 milyon radyatör üretim kapasitesine sahip olan Termo Teknik, yeni üretim hattı yatırımı gerçekleştirdi. Bu yatırımın neticesinde yılda 4,5 milyon adet olan radyatör üretimi 5.1 milyona çıkacak. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Termo Teknik Türkiye Ticari Genel Müdürü Emin Kasan, “Gerçekleştirdiğimiz yeni hat yatırımı ile sadece üretim kapasitemizi artırmayacağız. Aynı zamanda üretimimize esneklik kazandıracağız. Standart radyatörlerin yanı sıra yeni tipte radyatörlerimizi ileri teknolojiyle ve yüksek otomasyon gücüyle üreteceğiz.” dedi. 

HEDEF, ÜRÜN GELİŞTİRMEK 

Termo Teknik olarak yeni ürünler geliştirmeye, üretmeye odaklandıklarını belirten Kasan, “Isıtma sistemleri pazarında dünyanın önde gelen markalarını Türkiye’ye sunmaya ve son kullanıcılara etkin hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi. Kasan, uzun vadeli hedefi ise, “Türk tüketicisini, Avrupa ve Amerika dahil dünyanın dört bir yanında kullanılan Termo Teknik panel radyatörlerin uluslararası standartlara sahip kalitesine alıştırmak” sözleriyle özetledi. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 17:54
YORUM EKLE

Legrand

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını