banner1322
x

İSDEMİR'DEN VERİMLİLİĞİ ARTIRACAK YENİ YATIRIM

İsdemir, devreye alınan yeni kok bataryası ile yan ürün satış hacmini büyütmeyi ve doğal gaz kullanımında enerji tasarrufu sağlamayı amaçlıyor. 

İSDEMİR'DEN VERİMLİLİĞİ ARTIRACAK YENİ YATIRIM
Makine Zirvesi

İsdemir, enerji verimliliği sağlamak amacıyla yatırımlarına devam ediyor. Firma son olarak 3 No'lu Kok Bataryası Modernizasyonu tamamlayarak devreye aldı. Devreye alınan yeni batarya ile yan ürün satış hacmi büyüyecek. Firma bu yatırımla aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamayı ve metalürjik kok üretimini artırarak ithalatın önüne geçmeyi amaçlıyor. 

ÇEVRE PERFORMANSINI GELİŞTİRMEYİ SÜRDÜRÜYOR 

İsdemir, faaliyet gösterdiği bölgede sorumluluğunu yerine getirmek amacıyla hem mevcut kaynaklarını etkin bir şekilde kullanıyor hem de en yüksek verimi sağlamayı amaçlıyor. Çalışmalarını ve yatırımlarını da bu doğrultuda sürdürüyor. İsdemir, enerji verimliliğini artırmak amacıyla gerçekleştirdiği Yeni Kok Bataryası Modernizasyonu projesi kapsamında yıllık 500 bin ton kapasiteli 3 No'lu Kok Bataryası'nda montaj ve devreye alma çalışmalarını tamamlarken, ilk kok üretimini gerçekleştirdi. İsdemir, halihazırda devam eden Yeni 1'inci Yüksek Fırın ve Vakum Altında Gaz Giderme Tesisi yatırımlarını tamamlamak için de çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. (AA)

YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını