İNFORM’DAN YENİ NESİL HYBRID SOLAR UPS

İnform, Estia Hybrid Solar UPS ile hastane, konut, okul, akaryakıt istasyonları gibi tüm iş yerleri de yüklerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi güneşten sağlıyor.

İNFORM’DAN YENİ NESİL HYBRID SOLAR UPS
Endüstri 40 Zirvesi

Geliştirdiği ürünlerle Türkiye UPS piyasasında yeniliklere daima öncülük eden İnform’un mühendisleri tarafından tasarlanan Estia Hybrid Solar UPS, on-grid inverter çalışma modu ile yüklerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi güneşten sağlıyor, güneş enerjisinin yetmediği noktada şebekeden karşılanıyor. Yükün düşük olması halinde Solar panellerden üretilen enerji şebekeye aktarılıyor. Hibrit inverter çalışma modu ile de yüklerin ihtiyaç duyduğu enerji, öncelikle güneşten sağlanarak, güneş enerjisinin yetmediği noktada şebekeden karşılanıyor. Şebekenin de kesilmesi ya da arızalanması durumunda da ihtiyaç duyulan enerji Estia Hybrid’in içerisindeki akü grubundan sağlanıyor. Estia Hybrid Solar, yeni nesil teknolojisi sayesinde iş yerlerinin karbon ayak izini küçültüyor ve bu şekilde çevresel etkileri de en aza indiriyor.

YÜKSEK ENERJİ VERİMLİLİĞİ SUNUYOR

3 Faz giriş – 3 Faz çıkıştan oluşan Estia Hybrid Solar UPS, geniş haberleşme seçeneğini frekans ve gerilim aralığıyla buluşturmanın ötesinde kuvvetli ve kompakt tasarımıyla beğeni topluyor. Yüksek güç faktörü ve akıllı akü yönetimi ile optimum düzeyde kullanılacak olan akülerini 3-kademeli şarj tasarımıyla da birleştiren Estia, sürdürülebilir bir dünyaya katkı sunuyor. İşlevsel genişletilmiş kontrol özelliği ile tasarlanmış LCD paneliyle kullanıcısına kullanılabilirlik sağlamakta olan Estia, tüm iş yerleri için 1. Sınıf güvenlik sunuyor. Kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında, Türkiye'nin ve dünyanın en büyük ve güvenilir çözüm ortağı olmayı ve bu alanda kaliteden taviz vermeden ilerlemeyi kendisine ilke edinen İnform, Ar-Ge Merkezi’nin hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek ve yönetilebilir çözümler üretiyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2022, 08:42
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını