INFORM'DAN SOLUTİO UPS

Solutio UPS, Interleaved 3 Level Teknolojisi sayesinde maksimum güç ve güvenlik sağlıyor. Ayrıca aynı güçte standart cihazlara göre çok daha sessiz çalışma özelliği sunuyor.

INFORM'DAN SOLUTİO UPS
Enerji Zirvesi

İnform, güç elektroniği alanında yeni nesil ürünler geliştirmeye devam ediyor. İnform sektöre sunduğu Solutio UPS, işletmeler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji imkanı sunuyor. Solutio sahada 8 adede kadar kolayca paralellenerek işletmenizin ihtiyaçları için esnek çözümler sunuyor. Solito, Güç Artırımı ve Yedekleme seçeneği sunuyor, ayarlar menüsünde kolayca set edilebiliyor. Ayrıca 8 x 400kVA ile sahada 3.2 MEGA Watt’a kadar yüksek güçlere çıkılmasını sağlıyor. 

SON TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLİYOR 

Solutio UPS, sağlam yapısı ve yüksek güvenliği ile dikkat çekiyor. Yüksek çıkış Güç Faktörü ile daha fazla güç sağlayan, kusursuz ve estetik tasarıma sahip olan Solutio, özellikle kritik yükler için kesintisiz ve temiz enerji sağlıyor. Minimum alanda maksimum güç yoğunluğu ve maliyet tasarrufu sunuyor. Öne çıkan özellikleri arasında; işletim konusunda yüksek verimlilik, minimuma indirilmiş kurulum alan ihtiyacı, kullanımda süreklilik, elektrik altyapı maliyetleri, düşük soğutma giderleri yer alıyor. Tüm bu özellikle yatırımda hızlı getiri elde edilmesine yardımcı oluyor. Enerji kalitesi sorunlarına karşı mükemmel koruma sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve dokunmatik ekranı sayesinde kullanımı ve kontrolü kolaylaştırıyor. Solutio UPS CE sertifikalarına sahiptir.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 08:31
YORUM EKLE

Aemot

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını