HES Kablo, Fortune 500 Türkiye listesinde

Fortune 500 Türkiye araştırması tamamlandı ve 2019 yılı sonuçları paylaşıldı. HES Kablo, faaliyet gösterdiği sektörde zirvede yer aldı.

HES Kablo, Fortune 500 Türkiye listesinde
Endüstrideara

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin listelendiği bu yıl 13’üncüsü açıklanan, "Fortune 500 Türkiye Araştırması’nın 2019 sonuçları açıklandı. Fortune 500 Türkiye, finansal kurumları ve holding dışındaki sektörleri kapsıyor. HES Kablo, bu yıl kablo sektöründe zirvede yer aldı. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan HES Kablo, “Bu başarıda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Ülkemiz için üretmeye devam ediyoruz.” dedi. 

EKSTRA YÜKSEK GERİLİM KABLO ÜRÜNLERİNİ ÜRETTİ 

HES KABLO; 50 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Başta enerji olmak üzere iletişim, bilişim, sanayi gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Dünya standartlarında endüstriyel altyapı ürünleri sunuyor. 140’dan fazla ülkeye ihracat yapan HES Kablo, entegre üretim tesislerinde ileri teknoloji ürünler ile geleceğin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bu sayede sadece Türkiye’ye değil dünyada hayat bulan mega projelerin içerisinde yer alıyor. HES Kablo, dünyada en ağır olma özelliği taşıyan 400 kV 3000 mm2 Ekstra yüksek gerilim kablo ürünlerini ilk kez üretti. 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2020, 12:10
YORUM EKLE

Legrand

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını