banner1118
x

GÜNEŞ İLE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Sürdürülebilirlik bakış açışıyla çalışan günümüz şirketleri, fosil yakıtlar yerine güneş enerjisini kullanarak enerji maliyetlerini minimize ediyorlar.

GÜNEŞ İLE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ
Endüstri 40 Zirvesi

Sürdürülebilirlik bakış açısını DNA’sına kodlayan İnform, 2009 yılında başladığı çatı üzeri güneş enerji santrali kurulumlarına yükselen bir ivmeyle devam ediyor.  Kesintisiz Güç Kaynağı üretiminde önemli çalışmalar gerçekleştiren İnform, Ar-Ge mühendislerinin geliştirdiği SolarUPS ile sektörü yeniden şekillendiriyor.

GÜNEŞ SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇLARINI ENTEGRE ETTİ 

90'lı yıllarda çevre bilincinin ortaya çıkmasıyla üretim ve tüketiminin çevre ve doğal kaynaklar üzerinde yerel, bölgesel ve küresel seviyede doğrudan olumsuz etkilere neden olduğu anlaşıldı ve sürdürülebilir bakış açısıyla çalışan firmalar ‘temiz enerji’ kullanmaya başladı. Bu noktada sınırsız enerji kaynağı güneşten faydalanmaya başlayan şirketler, yüzünü yenilenebilir ve temiz enerjiye çevirdi. Kesintisiz Güç Kaynağı üretiminde lider konumundaki İnform, Güneş enerjisi sektörünün ihtiyaç duyduğu birçok özelliği Kesintisiz Güç Kaynaklarına entegre etti. Solar inverter, charger, ess, ups gibi farklı çalışma modları olan cihazların hepsi tek bir cihazda toplandı. SolarUPS adı verilen yeni tip Kesintisiz Güç Kaynağı sektörün büyük ilgisini çekmektedir.

İNFORM 60 MW’IN ÜZERİNDE ANAHTAR TESLİM PROJE GERÇEKLEŞTİRDİ 

İnform, bugüne kadar güneş enerji santrali uygulamalarını Türkiye’nin 81 ilinde ve 1200’den farklı noktada gerçekleştirdi. 2020 yılı sonu itibariyle de 60MW’ın üzerinde Anahtar Teslim projeye imza attı. Yer aldığı projeler arasında spor salonu çatısından konut çatılarına, su deposu çatılarından fabrika çatılarına kadar birçok farklı proje oldu. İnform, çatı projelerinin yanı sıra arazi kurulumları da gerçekleştirdi. Off grid sistemlerde de karavan üzeri, park aydınlatma, arıcılar, deniz taşıtları gibi uygulamalar gerçekleştiriyor. Mobil paket sistemleriyle de uygulamalarını çeşitlendiren İnform, toptan satış yapan firmalara ürün tedariğide sağlıyor. 

LG GÜNEŞ PANELLERİNİN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 

İnform, projeden kuruluma, işletme ve bakım-onarıma kadar tüm süreçlerde projeler için en iyi desteği sağlıyor. İnform, kullanım ömrü 25 yıldan az olmayan Güneş Enerji Sistemlerinde 25 yıl ürün ve performans garantisi sunabilen Dünya’da ki tek firma olan LG Güneş Panellerinin Türkiye Distributörüdür. İnform, müşterilerine yüksek kalitenin yanı sıra en iyi hizmet ve uzun vadeli bir işbirliği için her türlü yedek parça, ekipman ve ürünü sürekli olarak stoğunda bulundurmaktadır. 

  
 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2021, 09:16
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler